Fregate Island Private

******

Fregate island

Líbí se vám? Napište nám!
Ostrov je skutečným rájem, najdete zde bujnou tropickou vegetaci, bílé pláže, mnoho druhů tropických ptáků a v neposlední řadě želvy Aldabra: Fregate Island Private...luxus pro náročné cestovatele uprostřed bujné přírody.

Informace o hotelu

Umístění

Ostrov je skutečným rájem, najdete zde bujnou tropickou vegetaci, bílé pláže, mnoho druhů tropických ptáků a v neposlední řadě želvy Aldabra. Fregate Island Private se nachází 20 minut letu z Mahé. Velikost ostrova je 3km2 a je to nejodlehlejší a nejodloučenější ostrov ze všech Seychelských žulových ostrovů. Resort je v souladu s regulacemi ohledně ochrany životního prostředí. Na ostrově může být maximálně 40 hostů.

Vybavení

K dispozici Vám je Platnation House restaurace, Frégate House restaurace, plážový bar, centrum sportovního vyžití, dva bazény, 7 pláží - jedna z nich Anse Victorin je považována za nejkrásnější pláž na světě, možnost šnorchlování, jízda na „hobie cat", kajaku, rybaření, lodní výlety, tělocvična, knihovna, klub pro děti 5 až 12 let, lázně (ozdravné kůry z Indie, Austrálie a Polynésie), přístav, Yacht Club, PADI potápěčské centrum.

Ubytování

Celý resort nabízí celkem 16 vil a Banyan Hill: 13x one bedroom vila (300-400m2), 3x two bedroom vila (500m2), Banyan Hill (1000m2)
One bedroom vila se skládá z oddělené ložnice a obývací části, velkého sociálního zařízení a malého sociálního zařízení, verandy, soukromého bazénu, jacuzzi, denní ložnice (lze použít jako ložnice pro děti) a jídelny. Vozidlo „buggy" k dispozici. Vybavení: klimatizace, ventilátor, trezor, TV, DVD, CD, wireless připojení na internet, vybavení k vaření kávy a čaje, minibar, vnitřní a venkovní sprcha, služby domovníka.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím