French Coco

****

Martinik

Líbí se vám? Napište nám!
French Coco – to je exkluzivní destinace a místo, kde se každý výborně cítí. Místo jako stvořené pro dobití baterií a znovunalezení životní energie.

Informace o hotelu

Zrozený k obrazu skvělého místa, inspirovaný místní kulturou, stvořený na principech spojení dvou různých vlivů do jednoho jedinečného celku. French Coco představuje ducha kreolství 21. století. Hotel je členem prémiových značek Small Luxury Hotels of the World.

Umístění

Hotel se nachází v rybářské vesničce Tartane na ostrově Martinik, na pobřeží Atlantského oceánu na hranicích přírodní rezervace Caravelle.

Ubytování

French Coco byl otevřený teprve v roce 2016 a disponuje 17 apartmány čtyř kategorií. Všechny jsou zařízené ve stylu nevtíravého komfortu, což podporuje především sofistikovaná kombinace přírodních a raw materiálů, doplňků a nábytku. Úhledná elegance a klidné, tlumené barvy spolu se dřevem navozují jemnou, mírumilovnou atmosféru. Hosté ocení absolutní soukromí, bohaté zahrady, krytou terasu a s výjimkou jednoho apartmánu i privátní bazén u každého z nich.

Inspirace

Duší hotelu French Coco je překrásná zahrada plná nejrůznějších druhů rostlin, kterým vévodí jasmín, citrónová tráva a celá hejna pestrobarevných motýlů. Lokálně vypěstované ovoce, zelenina a bylinky se hojně využívají v kuchyni zdejší restaurace, kulinářského klenotu hotelu. Až padne soumrak, nastává čas pro koktejl nebo některý z prémiových rumů v nabídce. Svůj výběr si pak můžete vychutnat buď v elegantní jídelně, nebo na šarmantní terase s výhledem do zahrady. Hotelový concierge tým je připravený věnovat se vašim přáním a představám tak, aby se váš čas strávený na tomto magickém místě plnil samými příjemnými a nezapomenutelnými zážitky.

Umístění hotelu

Hotel se nachází v rybářské vesničce Tartane na ostrově Martinik, na pobřeží Atlantského oceánu na hranicích přírodní rezervace Caravelle.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím