Furaveri Island Resort & Spa

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Furaveri Island Resort & Spa slouží svým hostům celým svým prostorem i srdcem. Sen o dokonalé dovolené si sem přijíždějí plnit samotáři, páry na líbánkách, celé rodiny s dětmi i skupiny přátel.

Informace o hotelu

Pětihvězdičkový Furaveri Island Resort & Spa se soukromou pláží se nachází na exotickém atolu Raa a patří ke klasicky nádherným destinacím Malediv s krásným potápěním u koralového útesu. Je proslulý nadstandardními službami a velice příjemným a ochotným personálem.

Umístění

Ostrov Furaveri se nachází na atolu Raa, v severní části Malediv, 151 kilometrů severně od mezinárodního letiště v Malé. Nádherný, panoramatický let trvá 45 minut.

Ubytování

Symetrické linie, čistý dizajn, jemný vkus. Bez ohledu na to, v jakém rozpoložení se zrovna nacházíte, tady vám bude dobře. Počet vil, ze kterých můžete vybírat pro vaše ubytování je 107. Určitě zvažte příplatek za soukromý bazén, budete se cítit královsky! Najděte si to svoje místo uprostřed zeleného ráje, hned v první řadě, s výhledem na krásné pláži s bílý pískem a modrou, klidnou lagunou. Každý jeden detail zde slouží k pohodlí svých obyvatel, každý jeden detail umocňuje pocit štěstí a spokojenosti.

Inspirace

Bez ohledu na věk a zájmy zde všichni najdou to svoje. Klid ve stínu palem na krásné bílé pláži nebo u bazénu, večerní zábavu, sportovní aktivity na souši, na vodě, pod vodou i u vody, skvěle zařízené fitnesscentrum. Navštivte Furaveri SPA, které disponuje saunou, vířivkou, parní lázní, samostatnými místnostmi pro procedury i relax. Vůně květů a zvuk tekoucí vody si podmaní vaše smysly, zatímco unavené tělo i duši povzbudí holistické techniky zdejších terapeutů. Spokojenosti hostů slouží také více restaurací a barů s nádhernými výhledy a různými jídelními a nápojovými lístky včetně veganské nabídky. Dress code pro přístup do restaurací a barů je smart casual & island chic.

Umístění hotelu

Ostrov Furaveri se nachází na atolu Raa, v severní části Malediv, 151 kilometrů severně od mezinárodního letiště v Malé. Nádherný, panoramatický let trvá 45 minut. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím