Galley Bay Resort & Spa

****

Antigua

Líbí se vám? Napište nám!
Galley Bay Resort & Spa je ideální místo k odpočinku a romantice, pouze pro dospělé. Působí velmi přirozeným a nenuceným dojmem, vyniká krásným okolím a nachází se v blízkosti nejkrásnějších pláží oblasti. 

Informace o hotelu

Využijte výhodnou nabídku hotelu a jeho all inclusive prázdninových balíčků - a užijte si výtečnou dovolenou daleko od starostí všedního dne.

Umístění

Hotel je umístěn na západním pobřeží ostrova Antigua přímo u moře v tropické zahradě, navíc mezi chráněnou lagunou a pláží. Vzdálenost od letiště je 20 minut jízdy, vzdálenost od hlavního města St. John's polovinu.

Ubytování

Přímo na nádherné pláži s bílým pískem, obklopené bohatou tropickou zahradou na vás čeká ubytování jako z pohádky. Vybírejte z 98 moderně zařízených pokojů a apartmánů rozdělených do několika druhů. Gauguin Cottages s vlastním bazénkem se nacházejí u chráněné laguny 50 metrů od pláže a jsou ideální pro zamilované páry. Superior Deluxe Beachfront, jednopodlažní pokoje s terasou, jsou umístěné přímo na pláži, ze které díky francouzským oknům nespustíte zrak, ani když budete ležet v posteli. Premium Beachfront Suites s terasou nebo balkonem, obývacím pokojem a ložnicí, to je větší a luxusnější ubytování přímo u pláže, umístěné ve dvoupatrové budově.

Inspirace

V resortu se nachází velký sladkovodní bazén s kaskádovitým vodopádem, open–air knihovna se stolními hrami a posezením nebo Spa, které je skutečným rájem v ráji. Nabízí omlazovací, regenerační a relaxační procedury, celotělové masáže a zábaly i kosmetická ošetření. Svůj čas můžete trávit při některém z nemotorizovaných vodních sportů, v klimatizovaném fitness centru, na tenisovém kurtu, u kriketu či u stolního tenisu. V hotelu jsou k dispozici zdarma k zapůjčení kola. Na ostrově jsou dvě golfová hřiště, od hotelu vzdálená 40 minut jízdy. Laguna skýtá mnoho příležitostí k potápění, v areálu je půjčovna veškerého vybavení. All inclusive stravování s výhledem na oceán si můžete vychutnat hned ve třech restauracích, zábavu a posezení v příjemném prostředí ve dvou hotelových barech. První je neformální Teepee Bar s výhledem na oceán, druhý elegantní Lounge Bar. Barefoot Grill nabízí výborné občerstvení a domácí hamburgery.

Umístění hotelu

Hotel je umístěn na západním pobřeží ostrova Antigua přímo u moře v tropické zahradě, navíc mezi chráněnou lagunou a pláží. Vzdálenost od letiště je 20 minut jízdy, vzdálenost od hlavního města St. John‘s polovinu.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím