Glass Igloos

Finsko - Laponsko

Líbí se vám? Napište nám!
U polárního kruhu, hned vedle hotelu Arctic SnowHotel, najdete borový les a na zasněžené louce prosklená iglú - Glass Igloos.

Informace o hotelu

Hledáte originální kulisy svatební cesty? Nebo dárek k výročí? Zůstaňte přes noc a zažijte neopakovatelné. Přímo pod hvězdami, přesto pod ochranou a v teploučku.

Umístění

Hotel se nachází na polárním kruhu v Laponsku, 26 km od centra města Rovaniemi a 35 km z letiště - ve vesnici Sinettä.

Ubytování

K dispozici je celkem 127 lůžek ve 39 prosklených iglú s podlahovým topením, koupelnou a lednicí. Vybírat můžete ze dvou druhů iglú dle velikosti – dvou až třílůžkové, nebo jedno až pětilůžkové. Pouze vrchní část iglú je prosklená a vyrobená z termálního skla, což umožňuje výtečný výhled na oblohu, neochlazuje vnitřní prostor a zároveň mírní tání sněhu a ledu. Snídaně je v ceně ubytování a mimochodem, ubytovat byste se měli v zimní sezoně.

Inspirace

Nebojte se, že krásu polární záře zaspíte v teplých kožešinách, můžete si totiž nastavit upozornění a budete jemně vzbuzeni, jakmile se na obloze objeví ideální podmínky k pozorování! Pak stačí jenom otevřít oči a přímo z pohodlí postele žasnout nad krásným výhledem. Hosté si mohou zdarma vypůjčit sněžnice i saně nebo si zajít do finské sauny či jacuzzi, k dispozici je bar a tři restaurace. Vyzkoušet si lze rybaření na ledu nebo tvorbu ledových soch.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na polárním kruhu v Laponsku, 26 km od centra města Rovaniemi a 35 km z letiště - ve vesnici Sinettä. 

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím