Gold Zanzibar Beach House and Spa

*****

Zanzibar

Líbí se vám? Napište nám!
Z bazénu přes pláž do moře, z moře na lehátko pod slunečník, z lehátka do baru, z baru do fitnesscentra, z fitnesscentra na masáž, z masáže na večeři, po večeři na procházku, z procházky do postele, z postele na snídani a po snídani na výlet. 

Informace o hotelu

Gold Zanzibar Beach House & Spa je zlatým hřebem vaší exotické dovolené, neboli nikdy nekončícího léta na pláži Kendwa na ostrově Zanzibar. Až budete hledat slova na popis nádherného západu slunce, bílé kýčovité pláže a tyrkysové barvy Indického oceánu, vzpomeňte si na nás. A my zase budeme vědět, že jste na jednom z nejromantičtějších míst na světě. V resortu Gold Zanzibar Beach House & Spa.

Umístění

Resort se nachází 55 km od mezinárodního letiště a hlavního města, na severozápadním pobřeží, v odlehlé části pláže Kendwa, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově. Díky umístění pláže vás při plavání, potápění a šnorchlování nebude omezovat příliv.

Ubytování

Ze čtyř kategorií ubytování podle místa i rozlohy si vyberou páry, rodiny i skupiny. Pokoje „Deluxe" se nacházejí ve dvoupatrových domech s výhledem na oceán nebo do zahrad. Beach Suite a Beach Suite Pavilion jsou apartmány o rozloze 90 m2, které se nacházejí jen pár metrů od pláže. Tři luxusní Beach Villas o rozloze 200 m2 jsou přímo na pláži s výhledem na oceán; disponují dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a velkým obývacím pokojem. Ke každé vile náleží  terasa s vířivkou a také privátní stan na pláži. Uprostřed tropických zahrad se stranou dění nachází ještě exkluzivní Jungle Villas, nejnovější přírůstek resortu, s dispozicí 200 m2, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím pokojem a soukromou zahradou s bazénem.

Inspirace

Až přiletíte, rozhlédnete se, ubytujete a poprvé se vzbudíte do nádherného dne, až se vykoupete v teplých vodách oceánu a vychutnáte si dobré jídlo, naplánujte si v klidu výlety. Ostrov Zanzibar jich nabízí tolik! Čekají na vás nádherné pláže, hlavní město „Stone Town", Sultánský palác, bývalá rybářská vesnička Kizimkazi, prales Jozani, obří akvárium Mnarani či zoologická zahrada Cheetah´s Rock. Prakticky celé východní pobřeží tvoří jednolitý korálový útes. K nejoblíbenějším turistickým atrakcím patří bezpochyby takzvané „spice tours" – exkurze za kořením a také nakupování suvenýrů, tradičních řemeslných výrobků a starožitností. Přímo v resortu můžete svůj čas trávit pasivně i aktivně, využijte celou škálu nabídek ke sportu i relaxaci.

Umístění hotelu

Resort se nachází 55 km od mezinárodního letiště a hlavního města, na severozápadním pobřeží, v odlehlé části pláže Kendwa, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově. Díky umístění pláže vás při plavání, potápění a šnorchlování nebude omezovat příliv.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím