Grand Hyatt Baha Mar

****

Bahamy

Líbí se vám? Napište nám!
Pravé Las Vegas v Karibiku láká všechny fanoušky nikdy nekončící zábavou do obrovského komplexu Grand Hyatt Baha Mar na Bahamách. Resort leží přímo na pláži Cable Beach a jen pět minut chůze od zátoky Goodman Bay.

Informace o hotelu

Prvotřídní resort s kasinem přímo na pláži. To je Grand Hyatt Baha Mar. Své dny tu můžete trávit se sluníčkem na Cable Beach, na golfovém nebo na tenisovém hřišti či u jednoho ze šesti hotelových bazénů. V Grand Hyatt Baha Mar je každý den jiný, barevný a úžasný!

Umístění

Komplex se nachází 15 minut cesty z mezinárodního letiště Lynden Pindling, přímo uprostřed pláže Cable Beach na severním pobřeží New Providence Island.

Ubytování

Až 1 800 nekuřáckých pokojů má v nabídce tento velkolepý hotelový komplex. Hosté mají díky tomu možnost objednávat sousedící nebo propojené pokoje i vybírat z různých výhledů na okolí. Nejen pro dospělé hosty je tento hotel oázou zábavy a radosti! Zajímavý a pestrý program má připravený dětský klub určený pro děti od 3 do 12 let. Deset restaurací a čtyři bary a salonky resortu nabízejí bohaté jídelní lístky, příjemné posezení a spoustu příležitostí pro ještě lepší společenský život s vaší rodinou a přáteli.

Inspirace

Jedním z největších lákadel tohoto resortu je The Sanctuary – místo, kde máte jedinečnou možnost seznámit se s mnoha druhy zvířat i rostlin a získat sympatie pro ekologické aktivity směřované ke zlepšení životního prostředí. Uvidíte želvy, žraloky, rejnoky a více než padesát druhů korálových rybiček. Díky výtečné poloze hotelu budete mít nadosah nejrůznější zajímavé cíle v lokalitě: centrum hlavního města Nassau se svými vlastními atrakcemi, restauracemi a nákupními příležitostmi. V krátké vzdálenosti od resortu se nachází také The National Art Gallery of The Bahamas, pevnost Fincastle, jezero Lake Cunningham, Adastra Gardens a zoologická zahrada. Ale taky nemusíte nikam! Protože tomu úžasnému resortu vůbec nic nechybí!

Umístění hotelu

Komplex se nachází 15 minut cesty z mezinárodního letiště Lynden Pindling, přímo uprostřed pláže Cable Beach na severním pobřeží New Providence Island.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím