H Resort Beau Vallon Beach

*****

Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
The H Resort Beau Vallon Beach nabízí k pronájmu luxusní sbírku honosných vil a apartmánů, které se stylem a atmosférou hrdě hlásí ke kultuře a tradicím regionu.

Informace o hotelu

Pětihvězdičkový resort, člen skupiny „Small Luxury Hotels of the World" s unikátní nabídkou vil a apartmánů kraluje nádherným zahradám nad zálivem Beau Vallon. Nachází se na dosah od místních aktivit a zajímavostí a zároveň v nádherné oáze klidu a pohodlí.

Ubytování

Pětihvězdičkový resort, člen skupiny „Small Luxury Hotels of the World" s unikátní nabídkou vil a apartmánů kraluje nádherným zahradám nad zálivem Beau Vallon. Stovka vil a apartmánů – každá s balkonem nebo s terasou a veškerým pohodlím vnitřního i venkovního zařízení pro vaši vysněnou dovolenou. Nejluxusnější „Beach villas" v H Resort Beau Vallon Beach dávají luxusu na Seychelách úplně nový rozměr. Ke každé náleží vlastní úsek pláže s přímým přístupem k vodě, bazén s příslušenstvím a dokonalý servis.

Umístění

Resort se nachází v blízkosti známeho zálivu Beau Vallon Bay na ostrově Mahé, 30 minut od letiště a 15 minut cesty do hlavního města Victoria. Beau Vallon je rozsáhlý záliv na severozápadním pobřeží Mahé. Nabízí bezpečné plavání, pozvolný vstup do moře, i širokou nabídku vodních sportů.

Inspirace

Jak vysoce stavíte kulinářský požitek v řebříčku „to musím mít na své vysněné dovolené?" Jestliže na jednu z prvním příček, pak je H Resort Beau Vallon Beach vaším cílem! Vybírat, kde si dneska pochutnáte a na čem, můžete ze sedmi různých míst. Vasco kombinuje moderní design se středomořskou atmosférou na snídani, oběd a večeři, Ripples nabízí posezení s občerstvením u bazénu, Eden je romantickým místem na pláži, s nabídkou mořských plodů, Seyshima předvádí japonskou symfonii a leží hned vedle laguny. Sesel Spa disponuje sedmi místnostmi pro jednotlivce, či dvojice. V nabídce prodecur je i hydroterapie. The Treetops, dětský klub, je samostatným, úžasným a barevným světem fantazie, akcí a zábavy pro nejmladší členy rodiny v péči zkušených a milých instruktorů.

 

Umístění hotelu

Resort se nachází v blízkosti známeho zálivu Beau Vallon Bay na ostrově Mahé, 30 minut od letiště a 15 minut cesty do hlavního města Victoria. Beau Vallon je rozsáhlý záliv na severozápadním pobřeží Mahé. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím