H10 Duque de Loulé, Lisabon

****

LISABON

Líbí se vám? Napište nám!
Exkluzivní butikový hotel H10 Duque de Loulé byl otevřený v březnu 2015. 

Informace o hotelu

Nepřehlédnutelná fasáda hotelu z 18. století byla dokonale zachována a – schválně se nejdřív podívejte na fotografie – budí opravdu královský dojem. Zařízení interiérů navrhl designér Lázaro Rosa-Violán, kterému se povedlo citlivě skloubit tradiční prvky portugalské kultury s moderním hotelovým nadstandardem.

Umístění

H10 Duque de Loulé se nachází v nádherné historické budově a je dalším skvěle umístěným a výborně dostupným hotelem z naší lisabonské nabídky. Z adresy v centru se vám bude krásně a pohodlně vycházet či vyjíždět ke všem důležitým cílům v metropoli. Hotel stojí 200 metrů od nádraží Rossio, odkud jezdí přímá autobusová linka na letiště. Hned vedle hotelu se nachází i stanoviště taxi.

Ubytování

K dispozici je 88 světlých a elegantních pokojů a apartmánů čtyř kategorií, ve kterých dominuje modrobílá barevná kombinace. Nemůže samozřejmě chybět klasický ručně poskládaný portugalský kachličkový prvek, jehož dekor byl navržený speciálně pro tento hotel. Některé pokoje vyšší kategorie okouzlí své hosty romantickým čtecím koutkem u okna. Inspirace Hosté mají k dispozici restauraci s výborným portugalským a španělským menu, bar s knihovnou, dvě konferenční místnosti, které se ideálně hodí pro pořádání firemních i soukromých akcí. A pokud hledáte krásnou svatební destinaci, pak jste rovněž na správném místě! K dispozici můžete mít i dokonalou terasu na desátém poschodí hotelu s neopakovatelnými výhledy na řeku i město.

Umístění hotelu

H10 Duque de Loulé se nachází v nádherné historické budově a je dalším skvěle umístěným a výborně dostupným hotelem z naší lisabonské nabídky. Z adresy v centru se vám bude krásně a pohodlně vycházet či vyjíždět ke všem důležitým cílům v metropoli. Hotel stojí pár minut od nádraží Rossio, odkud jezdí přímá autobusová linka na letiště. Hned vedle hotelu se nachází i stanoviště taxi.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím