Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa

*****

Mahe

Líbí se vám? Napište nám!
Navštivte s námi Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa! Moderní hotelový komplex, který se nachází v malebném prostředí na hlavním ostrově Mahé. 

Informace o hotelu

Umístění

Hotel leží na severovýchodním rohu ostrova Mahe. Letiště je vzdáleno 25 minut jízdy.

Vybavení

Hostům je k dispozici několik restaurací, včetně venkovní restaurace a restaurace s krásně umístěnou terasou s výhledem na oceán. Bar s výhledem na moře je v přízemí hlavní budovy a lobby bar. Dále hotel nabízí konferenční místnost pro 30 hostů, prádelnu, soukromé parkoviště, na zavolání je k dispozici doktor, směnárna, za poplatek místnost s faxem, počítačem, tiskárnou a mezinárodním telefonem, obchod se suvenýry a klenotnictví Sifani.

Aktivity: bazén, šnorchlování (zdarma zapůjčení vybavení), PADI SCUBA Centre, exkurze s rybařením, velká multifunkční část se stolním tenisem, šipkami, stolními hrami, TV místnost s plasma obrazovkou, knihovna, tato část může být proměněna na konferenční místnost.
Duniye Spa: procedury přímo na pobřeží nebo v komfortních pokojích, relaxační část, pára, tradiční balijské masáže, ayurvedské procedury, thajské masáže, exotické procedury.

Ubytování

V hotelu je 40 nově postavených luxusních vil s překrásným výhledem (14 Deluxe Oceanfront, 26 Ocean view Hillside ). Vily jsou architektonicky řešeny v tradičním seychelském stylu.

V ložnici je velká manželská postel, kabelová TV s 26" LCD obrazovkou, stereo CD/DVD, IDD telefon. V šatně je zrcadlo, trezor, místo na zavazadla, zdarma taška na pláž. V obývacím pokoji je velká pohovka, lampa, rychlovarná konvice s kávou a čajem, vysoušeč vlasů, telefon, připojení na internet, fax, televize, ventilátor. Sociální zařízení zahrnuje sprchu, jacuzzi vanu s překrásným výhledem, ručníky a drogistické vybavení, oddělený záchod a bidet, IDD telefon. Na velké soukromé verandě jsou lehátka a slunečník, venkovní jídelní stul s křesly, ventilátor. Verandy mají překrásný výhled. 

Deluxe Oceanfront vily jsou jednoposchoďové. Oceanview Hillside vila je většinou dvouposchoďová.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím