Holland America Line

USA

Líbí se vám? Napište nám!
V Holland America Line věří, že cestování má moc měnit životy. Propojuje lidi různých národností, inspiruje, rozšiřuje obzory, pomáhá relaxovat a oddechnout si od starostí všedního dne. Vstupte na palubu Holland America Line a ocitněte se ve světě, ve kterém se plní sny.

Informace o zážitku

 

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Holland America Line a námořní plavba tvoří spolehlivý pár již po dobu 145 let! Tato lodní společnost nabízí více než 2 000 různých kombinací cílů a trasy plavby dle individuálních požadavků klientů. Počínaje trasou či délkou plavby a výběrem typu lodě konče. Flotila Holland America Line zahrnuje 14 moderních klasických lodí a nabízí přes 500 odjezdů ročně napříč všemi sedmi kontinenty. Společnost Holland America Line je hrdá na svůj ekologický program. V roce 2006 získala počáteční certifikaci ISO 14001 - jako mezinárodně uznávaný standard pro environmentální management. Každý aspekt provozu lodí Holland America Line automaticky sleduje ochranu životního prostředí jako svoji hlavní prioritu.

Flotila

Holland America Line vás vítá na palubě vyznačující se jednoduchou elegancí, prostornými apartmány a nádhernými restauracemi. Vychutnejte si prvotřídní komfort, design a sbírku umění, která se nachází na všech lodích naší flotily. Pro ty, kdo vyhledávají aktivní odpočinek, poskytuje Holland America Line bezpočet možností atraktivních činností, sportu i zábavy. Můžete se něco naučit o zemích a kulturách, které navštívíte, můžete si vychutnat vyhlášené koncerty v Blues Clubu nebo se zúčastnit skvělých show o vaření. Na lodi společnosti Holland America Line se nikdy nebudete nudit!

Destinace

V nabídce výletních plaveb naleznete jak populární a známé, tak i méně frekventované přístavy. Třeba v Karibiku, na Aljašce, v Evropě, Mexiku, Jižní Americe, kolem Panamském průplavu, v Austrálii, na Novém Zélandu a v Asii. Stejně jako jedinečné plavby po Amazonce a na Antarktidě. Specialitou Holland America Line jsou prodloužené plavby, takzvané Grand Voyages, které zprostředkují klientům jedinečný zážitek a poznání odlehlých častí světa.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím