Hotel Coco de Mer & Black Parrot Suites

****

Praslin

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel Coco de Mer, nesoucí ocenění "travel excelence", je obklopen klidem a mírem, který je rušen jen zpěvem ptáků a šuměním moře...

Informace o hotelu

Umístění

Hotel je situovaný přímo na pláži v bujné tropické zahradě nacházející se v zátoce Anse Bois de Rose plné mangovníků a banánovníků, kokosových palem a barevných květin. Coco de Mer je umístěn se na jihozápadním cípu druhého největšího ostrova Seychel, Praslinu. Vzdálenost od letiště je 8 km, což představuje asi 15 minut jízdy. 

Vybavení

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén (lehátka a slunečníky), posilovna, butik, konferenční místnos a babysitting. Ze sportovních aktivit můžete vyzkoušet stolní tenis, minigolf, tenis, squash, windsurfing, kánoe, posilovnu, šlapadla, šnorchlování či kola. Hotel dále nabízí rybářské výlety, potápěčské centrum a animační programy.

Ubytování

Hotel nabízí prostorné, moderní a pohodlné pokoje, které jsou otevřené místní přírodě. Standard room, Superior room a Junior suite jsou vybaveny manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sedací soupravou, sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkonem či terasou, nabízejí výhled na moře, klimatizaci a stropní ventilátor, TV/SAT, telefon, minibar, ledničku, trezor, kávovar, fén, ložní a koupelnové prádlo.   

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím