ION Luxury Adventure Hotel

Island

Líbí se vám? Napište nám!
Místo, kde se všechno setkává s ničím. Pobyt v tomto hotelu pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem, ať už hledáte klidné místo pro relaxaci, láká Vás track po ledovci nebo den, strávený muškařením v místních ledových řekách.

Informace o hotelu

Umístění

Za méně než hodinu jízdy od ruchu a shonu Reykjavíku se Vám naskytne pohled na hotel Ion - luxusní hotel, zasazený do překrásné islandské přírody s majestátními vyvřelými lávovými polemi. Hotel Ion je situován v oblasti "Golden Circle", což ho činí výbornou základnou pro objevování boháteho dědictví Islandu, jeho fauny a flóry. V blízkosti hotelu se nachází Thingvellir National Park, který je zapsaný na seznamu UNESCO, a poskytuje snadný přístup ke všem půvabům "země ohně a ledu".

 

Vybavení hotelu

Ion se o Vás postará po dobrodružstvím naplněném dni. Luxusní pokoje, prvotřídní Silfra Restaurant, oceňovaný Northern Lights bar, Lava Spa a nádherné výhledy na krajinu, která je všude, kam se podíváte, Vám poskytunou klid a špičkové služby, takže si můžete v klidu odpočinout a užívat si. Připojit na WiFi se můžete jak na pokojích, tak ve veřejných prostorech.

V hotelu je taky možné pořádat různé akce, konference či schůzky a to až pro 60 lidí. Sál je vybaven ozvučovacím systémem, je možno používat mikrofon nebo promítací plátno.

Ubytování

Hotel Ion nabízí ubytování 24 pokojů typu Deluxe room, z nichž je každý vybaven v typickém islandském stylu, s obrovskými okny od podlahy až ke stropu, které Vám poskytnou dechberoucí výhled na krajinu. Každý Deluxe pokoj má dvě postele (maželská, nebo oddělené postele - podle zájmu). Postele jsou hypoalergenní a velmi pohodlné, koupelna má sprchový kout, naleznete zde fair-trade prádlo a tělovou kosmetiku značky Sóley Organics.

Dále hotel nabízí 21 pokojů typu Standard room, což jsou pokoje s manželskou postelí, se dvěma oddělenými lůžky, nebo s jedním lůžkem. Každý pokoj má koupelnu se sprchovým koutem, fair-trade prádlem a tělovou kosmetikou značky Sóley Organics a hypoalergenní postel(e).

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím