Hotel Le Duc

****

Praslin

Líbí se vám? Napište nám!
Rodinný hotýlek Le Duc je na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Praslin. Pyšní se vynikající kuchyní a milým personálem. Hotel prošel rekonstrukcí.

Informace o hotelu

Umístění 

Hotel je situován na ostrově Praslin na známé pláži Cote d´Or v tropické zahradě. V okolí se nacházejí celosvětově známé památky jako Valee de Mai, domov kokosu Coco de Mer a také pláž Anse Lazio, jedna z nejlepších pláží na světě, která je vzdálena zhruba 5 km.

Vybavení

K dispozici je recepce, kde si můžete zajistit výlety a pronájem auta nebo kola, restaurace, bar, hotelové lázně, bazén a dětský bazén. Pěší vzdáleností od hotelu je centrum potápění, taxi, pronájem aut, restaurace, kasíno a obchody.

Ubytování

Hotel nabízí  prostorné pokoje, které jsou umístěny v tropických zahradách. Každý z nich nabízí televizi, bezplatný přístup k internetu, telefon, mini bar, fén, zařízení pro přípravu čaje nebo kávy a klimatizaci. V pokojích naleznete také moderní sprchu nebo vanu a prostornou terasu se dvěma opalovacími lehátky. 

Le Duc disponuje dvěma nově postavenými Hillside Villami, kterými jsou Hill View Villa a Hill View Maison. Obě vily mají úchvatný výhled na Côte d'Or a na přilehlé ostrůvky. Menší Hill View Maison se skládá ze salonku, tří pokojů s vlastní koupelnou, kuchyně, jídelny a otevřenoé vyhlídkové terasy s pohovkami a lehátky. Větší Hill View Villa se skládá ze čtyř pokojů, dvou kuchyní a terasy s výhledem na moře. Villu si lze pronajmout celou, nebo pouze horní nebo dolní patro samostatně (každé patro má samozřejmě vlasní vchod). Villa má překrásný bazén magna pool, což je jeden z nejekologičtějších bazénů na ostrově, díky jeho šetrnému filtračnímu systému.

Dále hotel nabízí Standard room, Superior room, Honeymoon suite nebo Family room.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím