Hotel Alfonso XIII

*****

Španělsko - Andalusie/Kanárské ostrovy

Líbí se vám? Napište nám!
Kousek sevillské historie pro každého z vážených hostů. To je jeden ze dvou pětihvězdičkových hotelů v oblasti Gran Lujo ve městě Sevilla. Hotel s krásným jménem Hotel Alfonso XIII je vlastně pohádkovým palácem pro princezny.

Informace o hotelu

Díky výbornému umístění v centru Sevilly byste jen sotva hledali lepší výchozí bod pro toulky nádherným městem, než je luxusní Hotel Alfonso XIII, s vlastním nádvořím a královskými službami, zařízený ve stylu palácového glamour!

Umístění

Hotel dominuje sevillskému náměstí Puerta de Jerez a sousedí s prestižní univerzitou. Tramvajová zastávka je přímo před hotelem, metro jen pár minut chůze a hlavní nádraží 15 minut jízdou taxíkem.

Ubytování

148 luxusních pokojů a apartmánů čeká na své obyvatele v tomto nádherném hotelu. Vysoké kazetové stropy, mramorové podlahy, bohaté lustry, královské postele s baldachýny, přepychové šatníky a koupelny, výrazný maurský, marocký, španělský a arabský dekor, citlivě zkombinovaný moderní i starožitný nábytek, ale taky exkluzivní technická podpora dle nejmodernějších standardů. To je nabídka, která okouzlí i nejnáročnější hosty.

Inspirace

I přesto, že se hotel nachází ve městě, těší se svěžímu prostředí v objetí vzrostlých palem a borovic. Katedrála Alcázar se nachází jen deset minut chůze od hotelu. Dokonalý relax na teplém andaluském sluníčku hostům poskytuje venkovní bazén, hotelové zahrady na vlastním nádvoří, bar u bazénu s živým klavírním doprovodem a luxusní restaurace včetně michelinské Ena by Carles Abellan. Hotel dále disponuje fitnesscentrem a saunou. Dech beroucí jsou výhledy z balkónů a teras, vrcholky palem a střechy sevillských kostelů, paláců a domů poskytují nádherné panoramatické zážitky.

Umístění hotelu

Hotel dominuje sevillskému náměstí Puerta de Jerez a sousedí s prestižní univerzitou. Tramvajová zastávka je přímo před hotelem, metro jen pár minut chůze a hlavní nádraží 15 minut jízdou taxíkem.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím