Hurá na palubu!

Paluba zaoceánské lodě je místem, kam se vejde celý svět. A nejen ve fantazii. Na úžasných zaoceánských lodích Princess můžete objevovat svět z nevšedního úhlu pohledu, posouvat horizonty poznání a zažít dobrodružství svého života. Stačí se vydat tím správným směrem.

Čím se dovolená na lodi liší od dovolené na souši?
 
Dovolená na lodi je vlastně dovolená na dovolené. Kterákoliv z lodí Princess je totiž sama o sobě destinací. Užijete si pobyt v luxusním hotelu a zároveň absolvujete poznávací zájezd. A víte, co je na tom nejlepší? Abyste se dostali ke svým vysněným cílům, nemusíte udělat ani krok. Ony připlují k vám.

Flotila Princess garantuje prémiové služby, komfortní ubytování, skvělé jídlo, relax, jaký se jen tak nevidí, a program, který nikdy nekončí. Flotila Princess čítá celkem 16 různých krásek, které křižují moře a oceány s ladností a elegancí hodných královského rodu.
 
Itineráře plaveb sestavují zkušení profesionálové tak, aby byl dokonale vyvážený čas na palubě i mimo ní. Atraktivní cíle jdou za sebou jako vzácné perly na náhrdelníku: poznáte kus světa a zároveň se - de facto - nepohnete z hotelu. Seznam plaveb, ze kterých můžete vybírat je pestrý a nevynechá žádný koutek světa. Po čem toužíte, to pro vás v nabídce máme!
 
Výjimečné lodě – výjimečné příležitosti
Plavby jsou vhodné pro každého, pro páry i jednotlivce, pro rodiny s dětmi i pro seniory. Na palubě lodí Princess se nikdy nemůžete nudit. Jen si to představte – každé ráno jiný výhled z okna! Každý večer neopakovatelný západ slunce nad jiným horizontem. Každý den jiné místo, které si zaslouží vaši pozornost. Když vás omrzí paluba, vydáte se na pevninu. Když se vám zasteskne po vlnách, vrátíte se na palubu. Dovolená na lodi je výjimečná, proto je tak oblíbená pro oslavu výjimečných příležitostí. Svatba, výročí, narozeniny nebo jiná rodinná událost dostane úplně jiný nádech, když její kulisy vytvoří luxusní loď.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím