Huvafen Fushi

*****

Severní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Huvafen Fushi je luxusní resort, jehož název, který v překladu znamená ‘Dream Island’, dokonale vystihuje jeho výjimečnost - v tomto resoru se stanou Vaše sny skutečností!

Informace o hotelu

Umístění

Menší luxusní resort Huvafen Fushi se nachází 24 km od letiště v North Male Atolu. Úžasný podmořský svět láká milovníky potápění z celého světa.

Vybavení

Letovisko, přezdívané také jako Ostrov snů, je vhodné pro náročnou klientelu. Součástí rezortu je salon krásy, spa, masáže, potápěčské centrum, fitness, pevný internet, wi-fi, 5 restaurací nebo bazén. Z nejrůznějších volnočasových aktivit nabízí resort potápění, windsurfing, rybolov (vč. nočního), canoeing, jízdu na katamaránu, výlet do Male či na okolní ostrovy nebo večery s živou hudbou. Velkou zajímavostí jsou dvě relaxační místnosti umístěné pod vodou, které jsou součástí Lime Spa.

Ubytování

Huvafen Fushi nebízí 8 plážových vil s vestavěným bazénem, 8 deluxe plážových vil s vestavěným bazénem, 1 plážový pavilon s bazénem, 12 bungalovů umístěným na kraji laguny s vestavěným bazénem, 12 vodních bungalovů s vestavěným bazénem, 2 vodní pavilony s bazénem a 1 soukromý pavilon.
Pokoje jsou vybaveny klimatizací, kávovarem, telefonem, TV, minibarem, trezorem, venkovní jacuzzi, venkovní koupelnou, vysoušečem vlasů. Na přání jsou možné služby butlera.

 

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím