Itálie na vlnách? To je nová loď Costa Smeralda! Vypluje už letos v listopadu!

Co takhle strávit nezapomenutelný týden ve středomořských vodách? Na jedné z nejluxusnějších lodí současnosti? Vítejte na palubě lodi Costa Smeralda!

Společnost Costa Cruises tradiční plavby posouvá o stupínek výš. Její vlajková loď Costa Smeralda totiž není jen tak obyčejnou lodí. Díky pohonu na zkapalněný plyn je ekologickým plavidlem v pravém slova smyslu. Loď je ovšem i symbolem italské krásy, stylu a italské pohostinnosti. Na této lodi se totiž nebudete cítit jako na lodi, ale spíše jako ve starobylém italském městě.

Loď, nebo starobylé italské město? Obojí!

Veřejné prostory například evokují atmosféru starobylého italského náměstí. V centru lodi najdete hned tři paluby, na kterých se budete moci oddávat té nejlepší zábavě. Z Piazza di Spagna se vám naskytne úchvatný pohled na záď. Po promenádě Volare se zase dostanete až k nejvyššímu bodu lodi ve výšce neuvěřitelných 65 metrů nad mořskou hladinou! Bary, obchody a další zábava je pak centralizována v samém srdci lodi na náměstí Trastevere.

Moře jako na dlani

Co na lodi dělat? Odpočívat, užívat si skvělé kuchyně, bavit se. Nebo jen nečinně pozorovat moře s jeho tisícemi tvářemi. Součástí každé kajuty je totiž prosklená terasa, ze které budete mít moře jako na dlani i při nepříznivém počasí. Balzám na tělo i na duši. Ideální nejenom pro básníky a snílky, ale i pro každého, kdo alespoň na pár dní potřebuje vypnout.

Dovolená, na kterou nezapomenete!

Zábavu na lodi najdou malí i velcí, ať již v tradiční restauraci, skvělé cukrárně nebo v klubu pro teenagery. Samotné kajuty jsou zhmotněním těch nejnáročnějších představ o luxusním ubytování. Jakmile se zaboříte do měkké postele, hned tak se vám z ní nebude chtít vstát. To by ovšem byla škoda. To pravé dobrodružství vás samozřejmě čeká poté, co z lodi vystoupíte. Noční život v Barceloně, nákupy v Palma de Malorce, procházky starobylým přístavem v Civitavechica, v Cinque Terre či Savoně. Zamlouvá se vám tento scénář? Tak neváhejte s zarezervujte si termín. Nová loď vypluje už počátkem listopadu 2019!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím