Jashita Hotel

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Exkluzivní ekologický hotel Jashita patří mezi nejkrásnější butikové hotely Yucatánského poloostrova. Najdete jej na riviéře Maya, přímo na pláži, jen krok od pulzujícího podmořského života a klidných vod Karibského moře.

Informace o hotelu

Hotel se nachází přímo na pláži a je rodinným podnikem benátské rodiny, která do projektu vložila italské srdce, pohostinnost a šarm. Hledáte-li místo, kde si dokonale oddechnete od reality všedního dne, právě jste jej našli. V roce 2016 prošel hotel rekonstrukcí a díky tomu má ještě větší šanci umístit se ve vašem žebříčku nejlepších hotelů, jaké jste kdy navštívili, na prvním místě!

Umístění

Jashita se nachází deset minut jízdy (12 km) od města Tulum a patnáct minut jízdy (16 km) od tulumské pláže, která patří k nejkrásnějším v Mexiku. Transfer na letiště v Cancúnu trvá necelou hodinu a půl.

Ubytování

Butikový hotel Jashita disponuje pouhými 17 pokoji a apartmány různých velikostí a s různými, ovšem vždy krásnými výhledy. K hotelu patří také Villa Jasmine. Vyhledejte některou z hotelových oáz pohodlí, vychutnávejte si výhled na azurové moře, objednejte si koktejl a nechte čas zpomalit na minimum. Užijte si sluníčko u hotelového bazénu, stín pod kokosovými palmami, bosky si projděte teplým pískem, usaďte se pohodlně do sedaček na vyvýšené terase.

Inspirace

O odpočinek a relax se dokonale postará personál Jashita Caoba Spa centra, které je skvěle umístěné v soukromí mezi stromy a s výhledem na soukromou lagunu. V hotelové restauraci Pandano potěší bohatý výběr specialit italské, mexické i mezinárodní kuchyně. Jemný bílý písek, mělké moře, ideální k plavání, šnorchlování i klidnou jízdu na paddleboardu, a to celoročně – díky ochraně Mezoamerickým korálovým útesem. Pláž je navíc lemovaná bohatou vegetací a můžete si být jistí, že kamkoliv se rozhodnete rozložit svůj ručník, bude pro vás volno. V okolí města Tulum se nachází celý seznam historických pamětihodností, příležitostí k nákupu, zábavy či sportování.

Umístění hotelu

Jashita se nachází deset minut jízdy (12 km) od města Tulum a patnáct minut jízdy (16 km) od tulumské pláže, která patří k nejkrásnějším v Mexiku. Transfer na letiště v Cancúnu trvá necelou hodinu a půl.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím