Jawakara Islands Maldives

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Pětihvězdičkový, luxusní rodinný hotel Jawakara Islands Maldives bude v provozu teprve od října 2023. Je ztělesněním dokonalé maledivské dovolené, má naprosto úžasné podmínky pro potápění a šnorchlování.

Informace o hotelu

Čekají na vás dlouhé čisté pláže s bílým pískem, klidné korálové zátoky, pozoruhodné západy a východy slunce. Potřebujete ploutve, plavky, brýle a opalovací krém. Přes den se oblečete do sluníčka, večer vás zahalí hvězdná obloha. Před spaním si poslechnete pohádku na dobrou noc, kterou vám povyprávějí vlny, a ráno vstanete jako noví lidé. Odpočatí, spokojení, vyrovnaní.

Umístění

Resort se nachází na dvou sousedících zelených ostrovech, které propojuje chodník. Větší ostrov se jmenuje Mabin, na délku měří kilometr a půl. Menší je Dheru. Najdete je v méně známé části atolu Lahviyani. Let hydroplánem z Malé trvá 40 minut.

Ubytování

Na ostrově Mabin se můžete ubytovat v celkem 290 prostorných vilách a apartmánech na pláži nebo nad vodou. V případě plážových vil bude mezi vaší postelí a oceánem jen vaše terasa, pláž s palmami a u části vil i bazén. A samozřejmě ještě velká francouzská okna zastíněná těžkými závěsy, které na požádání vykouzlí tmu a soukromí nebo nabídnou širokoúhlou scénu jak z romantického filmu. Nadvodní vily na ostrově Mabin mají dva pokoje, terasu a bazének. Menší ostrov Dheru nabízí ubytování v 88 vilách. Část vil je na pláži, část u bazénu a část je nadvodních. Můžete se tak kdykoliv během pár vteřin zanořit do teplých vod Indického oceánu přímo z vlastní terasy. Vily mají prostorné terasy a bazénky, ta největší má tři pokoje a kapacitu osm lidí.

Inspirace

Tím, že se resort nachází na dvou ostrovech, se trochu liší od rozšířeného maledivského konceptu „jeden ostrov – jeden resort" a nabízí i jiné spektrum zážitků. Jawakara Islands Maldives má dva venkovní plavecké bazény, fitness a spa centrum, dětský bazén a dětský klub, ordinaci doktora, butik, fotolab, několik restaurací a celkem čtyři bary, tři na Mabinu a jeden na Dheru. Jedna z restaurací se nachází na půlcestě mezi ostrovy, stejně jako spa centrum ve dvou nadvodních vilách. Vyzkoušet můžete různé ajurvédské terapie, holistické procedury, masáže i akupunkturu. Objevovat oceán můžete pod hladinou i na ní, k dispozici budete mít širokou paletu vodních zábav a sportů včetně plachtění, plavby na kajacích nebo jízdy na skútrech. Po ostrovech se můžete pohybovat pěšky nebo na kole, zahrát si můžete fotbal, volejbal, tenis, badminton či golf. V resortu najdete i velký herní pavilon se stolním tenisem, kulečníkovým stolem a dalšími společenskými aktivitami. S maledivskou kulturou se můžete seznámit v rámci tematických večerů a různých animačních aktivit.

Umístění hotelu

Resort se nachází na dvou sousedících zelených ostrovech, které propojuje chodník. Větší ostrov se jmenuje Mabin, na délku měří kilometr a půl. Menší je Dheru. Najdete je v méně známé části atolu Lahviyani. Let hydroplánem z Malé trvá 40 minut.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím