JÓGOVÝ POBYT NA MALEDIVÁCH

Milujete jógu a současně exotickou dovolenou v ráji potápěčů? Co takhle se s CK Monoi a Jóga Krymská vydat v březnu 2020 na Maledivy do ECO resortu? V rámci malé skupinky se seznámíte  s jógou a správným dýcháním pod vedením české lektorky,  budete objevovat bohatý podmořský život nebo se můžete nechat hýčkat ve wellness centrum.

Přihlášky u CK Monoi do 31.10. 2019!!!

Ubytování v ekologickém hotelu The Barefoot Eco Hotel**** , který je  koncipován  tak, aby dodržoval zásady ekoturistiky sjednocující udržitelnost a ochranu a současně zapojuje místní společenství do svých činností.
Resort, který se nachází na 7 km domorodém ostrově Hanimadhoo, je obklopený bujnou tropickou vegetací a nabízí pohodlné ubytování na soukromé pláži. Kromě jógy si můžete užít potápění, šnorchlování , kanoistiku, ale také můžete poznat každodenní život místních obyvatel.
Všech 52 klimatizovaných  pokojů je šikovně integrováno do panenské přírody a nabízí vlastní balkon nebo terasu. Odpočívat můžete u venkovního bazénu nebo si dopřát masáž ve wellness centru.  Eco Hotel má restauraci s výhledem na oceán, která podává vynikající místní a západní kuchyni.

Cena: od 60 500,-/dospělou os. v dvoulůžkovém standard pokoji (kalkulováno pro přihlášených 8 klientů)

Cena zahrnuje:

• Mezinárodní letenku Praha –Maledivy –Praha vč. všech tax

• ubytování na 7 noci ve standard DBL pokoji s polopenzí

• zpáteční transfer ( vnitro přelet) • pojištění CK proti úpadku

• jóga 2x denně

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím