Kamalame Cay

*****

Bahamy

Líbí se vám? Napište nám!
Resort Kamalame Cay je nádherná robinsonáda v tropickém ráji obklopeném neposkvrněnými plážemi. O pouhých 70 hostů v celém resortu pečuje management rodiny Briana a Jennifer Hewových.

Informace o hotelu

Dlouhatánská soukromá pláž. A když říkáme soukromá, myslíme opravdu soukromá. Bezvýhradně. Je pro vás a pár vyvolených. Bohatá tropická vegetace, plná života, barev a vůní, horizont vzdálený stejně jako realita všedních dnů.

Umístění

Ostrov Andros zahrnuje stovky malých ostrůvků - Kamalame Cay se nachází v srdci Bahamských ostrovů a je dostupný pouze privátní linkou vzduchem z letiště Nassau nebo po moři. Je jen pár stovek metrů od třetího největšího korálového útesu světa – Andros Barrier Reef.

Ubytování

V klasických balinéských plážových stavěních na pilířích, s prostornými verandami a šikmými střechami, se nachází 27 luxusních apartmánů různých velikostí s dvěma až čtyřmi ložnicemi. Všechny mají přímý výhled na oceán a plně zařízené kuchyně.

Inspirace

Jak a kde trávit vzácný čas? Výletem na kolech, u bazénu, na pláži, potápěním pod odborným vedením, tenisem, ve spa centru s nabídkou organických procedur, v restauraci u výborné večeře ve výborné společnosti nebo v baru, stylově a komorně. Personál hotelu pro vás s radostí zajistí exkurzi s lovem ryb a piknikem. Ze všech 700 ostrovů patřících Bahamám pouze Andros nabízí tak široký výběr nedotčených přírodních skvostů. Největším bohatstvím ostrova je neporušená tropická příroda, vzácní ptáci, leguáni a také mnoho druhů divoce rostoucích orchidejí. Najdete zde místa pokrytá palmovými savanami, piniovými i mahagonovými lesy. Ostrov se nachází na trase migrace keporkaků. Potápěče z celého světa lákají zdejší „modré díry" - vstupy do složitých jeskynních systémů.

Umístění hotelu

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím