Kamezí Boutique Hotel Villas

****

Lanzarote

Líbí se vám? Napište nám!
Kamezí Boutique Hotel Villas stoprocentně patří do vaší sbírky adres pro dokonalou dovolenou. Toto místo si říká o vaši přítomnost! 

Informace o hotelu

Kamezí Boutique Hotel Villas má spoustu nej – polohu, služby, nadstandardní zařízení pokojů, krásnou zahradu, soukromý vyhřívaný bazén ke každé vile, báječnou rodinnou atmosféru. Eko friendly koncept Kamezí Boutique Hotel Villas ctí a respektuje principy trvalé udržitelnosti a souzní s přírodou. Osmdesát procent materiálů použitých pro výstavbu rezortu je přírodního původu.

Umístění

Hotel se nachází přímo u moře, na jihu ostrova Lanzarote, jen pár kroků od pláže. Díky výtečné poloze se po celý čas svého pobytu můžete těšit z nádherných západů slunce, uklidňujících zvuků vln a zpěvu ptáků. Rezort Playa Blanca je vzdálený 4 km.

Ubytování

Vily se dvěma, třemi, čtyřmi nebo pěti ložnicemi poskytují dostatek prostoru i soukromí pro všechny obyvatele. Kamenné zdi pomáhají udržet příjemný chládek v domě i soukromí na zahradě. V kuchyni je myčka nádobí a pračka, v koupelně vířivka nebo hydromasážní sprcha. Hotel se hlásí k principům trvalé udržitelnosti a zároveň splní podmínky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Předplatit lze snídaně a polopenzi.

Inspirace

Nula kilometrů, stoprocentní chuť: skvěle se najíte v restauraci Kamezí Deli Bistro, která nabízí lokální gastronomii, čerstvé suroviny od místních farmářů, ovoce a mořské plody. To všechno doprovázené profesionální obsluhou. Resort má vlastní supermarket, pravidelně zásobovaný čerstvými potravinami. Zacvičit si můžete v hotelové posilovně, odpočinout ve wellness centru. Co se vám bude určitě líbit? Snídaně v zahradě, plavání ve vyhřívaném bazénu nebo romantické barbecue na pláži při západu slunce. Na recepci vám pomůžou s půjčením auta nebo jízdních kol. Pokud máte pozdější odlet, dají vám k dispozici zařízenou vilu s veškerým servisem. Chloubou Kamezí Villas jsou zahrady plné skvostů místní flóry včetně nejrozmanitějších kaktusů a aloe vera. Lanzarote leží ze všech Kanárských ostrovů nejblíže africkému pobřeží. Celoročně příjemné počasí a zvláště na jihu Lanzarote bílé pláže kontrastující s tmavou lávou. Díky sopečné činnosti, která ostrov dříve utvářela, je Lanzarote velmi fotogenickým místem s neuvěřitelnými krajinnými scenériemi. Na jihu Lanzarote se také rozprostírá atraktivní vulkanický národní park Timanfaya.

Umístění hotelu

Hotel se nachází přímo u moře, na jihu ostrova Lanzarote, jen pár kroků od pláže. Díky výtečné poloze se po celý čas svého pobytu můžete těšit z nádherných západů slunce, uklidňujících zvuků vln a zpěvu ptáků. Rezort Playa Blanca je vzdálený 4 km.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím