Kandima

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Kandima je destinací, kam se lidi jezdí bavit, užívat si dokonalých služeb a bezprostředního kontaktu s přírodou!

Informace o hotelu

Kandima není jen dovolená. Je to životní styl. Hravý, zdravý, stylový. Pohostinnost, úcta k přírodě, k místní historii, kultuře i ke komunitě, ale i moderní materiály, chytrá řešení a technologické inovace. Kandima je destinací, kam se lidi jezdí bavit, užívat si dokonalých služeb a bezprostředního kontaktu s přírodou!

Umístění

Kandima se nachází v atolu Dhaalu, let z mezinárodního letiště v Malé, kombinovaný s dopravou lodí, trvá necelou hodinku. Pětihvězdičkový resort je obklopený velikou, přírodní lagunou, obdařený bílým pískem a bohatou vegetací. Ostrov je dlouhý na dvacet minut chůze a „široký" na čtyři.

Ubytování

274 apartmánů a vil je výběr, ze kterého se vám zatočí hlava. Barevné, veselé, stylové, splývající s přírodou, prosklené, s krásnými výhledy, vzdušné, hravé a pohodlné s chytrým nábytkem, který se přizpůsobí vašim představám. V centru ostrova jsou umístěné restaurace, bary a bazén, luxusní plážové vily jsou na jihu ostrova. Jsou situované tak, abyste si mohli dosyta vychutnat západ sluníčka, bezprostřední kontakt s pláží a zároveň příjemné soukromí. Cenově dostupnější apartmány naleznete na severu, jsou rovněž přímo na pláži, jen krok od klidné laguny. 

Inspirace

Velkorysý dětský klub, spousta sportovních aktivit včetně teamových sportů, lekce jógy, kickboxu, vaření i tvoření a milion dalších nápadů, jak aktivně prožít dovolenou na tak malém, zato výjimečném kousku planety. Fitnesscentrum je otevřené non stop, SPA je úžasné se budete se tam rádi vracet, perfektně zařízena ordinace lékaře a zubaře pečuje o zdraví a bezpečnost. Deset různých restaurací, barů a cukráren nabízí speciality ze všech koutů světa a také nejbohatší švédské stoly, jaké jste kdy snídali.

Umístění hotelu

Kandima se nachází v atolu Dhaalu, let z mezinárodního letiště v Malé, kombinovaný s dopravou lodí, trvá necelou hodinku. Pětihvězdičkový resort je obklopený velikou, přírodní lagunou, obdařený bílým pískem a bohatou vegetací. Ostrov je dlouhý na dvacet minut chůze a „široký“ na čtyři.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím