Karafuu Beach Resort and Spa

****

Zanzibar

Líbí se vám? Napište nám!
Uvítací balíček, který dostane každý, kdo se přijde ubytovat do hotelu Karafuu Beach Resort and Spa, se skládá z dechberoucí atmosféry, nádherných barev, roztodivných zvuků a překrásných vůní všude kolem. 

Informace o hotelu

Už za dávných časů, kdy brázdili oceány mořeplavci jako Marco Polo či Abú Abdallah ibn Battúta, patřil Zanzibar k exotickým cestovatelským perlám. Otevírá brány totiž brány k netušeným objevům tajuplného světa a nezapomenutelným zážitkům. Kulturní mix arabských, perských a bantuských kořenů obohacených evropskými, indickými a čínskými vlivy tvoří bohaté menu nejen na talíři, ale taky v ulicích, v architektuře a v populaci. Dovolená na Zanzibaru není pouhým pobytem. Je dobrodružstvím a otevřenou knihou plnou dobrodružných kapitol.

Umístění

Hotel Karafuu Beach Resort & Spa se nachází na východním pobřeží ostrova, na odlehlém místě a na dlouhé písečné pláže uprostřed bohatých zahrad. Cesta z letiště trvá pouhých 50 minut. Je to jen dvě minuty jízdy od vesnice Pingwe.

Ubytování

Ubytováni je rozděleno do několika kategorií: zahradní pokoje, Bondeni pokoje, bungalovy, Junior Suite, Suite a vily. Dvě vily jsou umístěny podél pláže a přes soukromou zahradu je vstup přímo do prostorného obývacího pokoje. Mají dvě oddělené ložnice, dvě koupelny a soukromý bazének.

Inspirace

Hotel leží přímo na pláži a plavání tu za odlivu připomíná velký přírodní bazén, jak je voda mělká a teplá. Na pláži můžete pod slunečníky a na lehátkách relaxovat celý den, večer si klidně vychutnejte pohled na západ slunce za obzorem či vycházející měsíc zpoza vzrostlých palem. Hostům resortu je k dispozici recepce, několik restaurací včetně jedné, která vypadá jako věrná kopie masajské vesnické restaurace se zpěvy a tanci. V sousedství je rovněž velmi známá a na ostrově populární restaurace "The Rock". V resortu dále naleznete obchody, dva bazény, lázně "Karibu Samawati Spa" s nabídkou řady kosmetických ošetření, rituálů a masáží, dva tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, fotbalové hřiště či potápěčské centrum. 

Momentální velkou přidanou hodnotou je přítomnost česky mluvící dámy na pozici "Služba hostům" (Guest Relation). Je to velmi příjemná, energická žena, která vám jistě poradí kam se vydat a co na ostrově, který sama miluje, rozhodně neminout!

Umístění hotelu

Hotel Karafuu Beach Resort & Spa se nachází na východním pobřeží ostrova, na odlehlém místě a na dlouhé písečné pláže uprostřed bohatých zahrad. Cesta z letiště trvá pouhých 50 minut. Je to jen dvě minuty jízdy od vesnice Pingwe.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím