Kombinace dvou ostrovů Terceira a Sao Miquel

Azory

Líbí se vám? Napište nám!

Informace o zážitku

1. den

Přílet na třetí největší ostrov Azor-Terceira, transfer do hotelu Angra Garden ***, nocleh.

1.– 4. den

Pobyt na ostrově Terceira s možností výletů, ubytování v Angra Garden *** se snídaní.

4. den

Po snídani transfer na letiště, let vnitrostátní linkou SATA na ostrov Sao Miquel, který trvá 40 minut, transfer do hotelu Vila Nova ***, nocleh.

4. – 8. den

Pobyt na ostrově Sao Miquel, který považovaný za poslední výčnělek bájné Atlantidy, je největším a nejznámějším azorským ostrovem. Nabízí mnoho možností k poznávání , ubytování v hotelu Vila Nova *** se snídaní.

8. den

Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. 

 

Nabídka výletů:

Ostrov Terceira:

Půldenní prohlídka nejhezčího města na Azorech Angra do Heroísmo. Krásné koloniální městečko, které bylo ovlivněno mnoha kulturami světa a v roce 1983 zařazeno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Celodenní výlet po ostrově Terceira s obědem.

Během celodenního výletu navštívíte poloostrov Monte Brasil- ležící u Angra do Heroismo,užijete si výhled na město a oceán. Koupání na pláži Baia da Salga
Přístavní město Porto Martins a hlavní město Praia da Vitória. Koupání v lávovém jezírku u Biscoitos a procházka podél pobřeží, které je tvořeno čedičovými skalami Vyšláp kolem hory Misterios Negros.Největší atrakcí ostrova jsou ovšem býci.

Nabídka také půldenního výletu na východ či západ ostrova .

 

Ostrov Sao Miquel:

,,Zelený ostrov" je největším  osídleným ostrovem z celého Azorského souostroví. Pyšní bohatou historií a množstvím památek.

Půldenní výlet do chráněné oblasti kráteru s jezery na severozápadě ostrova. Dominantní sopečný kráter Caldeira das Sete Cidades je nejlépe viditelný z vyhlídky Vista do Rei. Uvnitř kráteru je malá vesnička, kterou obklopují 3 tmavozelená jezera. 

Půldenní výlet k ohnivému jezeru Lagoa do Fogo, které je přírodní rezervací a průzračná voda kráterového jezera vybízí jak k procházce, tak ke koupání.

Celodenní výlet k sopečnému jezeru  Lagoa das Furnas s obědem.
Lázeňské městečko Furnas leží přímo v kráteru sopky. Během procházky se můžete napít z jakéhokoliv pramenu nebo ochutnat místní kulinářskou specialitu ,,Cozido de Furnas" (směs masa a zeleniny, která se vaří pod zemským povrchem v místech, kde bublá sirná voda ohřátá geotermální energií).

Celodenní výlet do oblíbeného národního parku Sete Cidades s obědem.
Sete Cidades leží u Modrého jezera Lagoa Azul.Cestou do městečka se pokochejte úžasným výhledem na jezera z Královské vyhlídky Vista do Rei.

Celodenní výlet za krásami přírody oblasti Nordeste s obědem.
Město leží na nejdivočejším konci ostrova s horami přesahujícími 1000 metrů nad mořem.

 

Hotel Angra Garden ***

Hotel je situován blízko pláže a v historickém centru města, v těsné blízkosti městských zahrad, přístavu Angra a Fortaleza de Sao Joao Batista.

K dispozici vnitřní bazén, fitnes, restauraci, bar/lounge a terasu na střeše s krásným výhledem na město.Na pokoji se nachází kabelová TV minibar a koupelna,WC.

 

Hotel Vila Nova *** 

Hotel Vila Nova je umístěn v centru Ponta Delgada blízko univerzity, přístavu, muzea Carlose Machada, Convento da Esperanca nebo renesanční Forte de Sao Bras.

Nabízí 102 pokojů vybavených kabelovou TV, internetem a sociálním zařízením.Atlantis Restaurant nabízí místní a mezinárodní kuchyni. K dispozici Vám je bazén, bar, tělocvična, recepce, konferenční centrum a zdarma wifi.

RÁDI VÁM NABÍDNEME UBYTOVÁNÍ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ A PŘÁNÍ. 

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím