Krásný výlet po Kubě

Kuba

Líbí se vám? Napište nám!
Inspirujte se tím, co vás čeká v této  nádherné a exotické destinaci plné energie a barev. Každý den prožijete na maximum!

Informace o zážitku

Program

LETENKA – AIR FRANCE – orientační cena letenky je 20 000Kč/os Praha – Paříž 12:25 – 14:15, Paříž – Havana 16:30 – 20:25 Havana – Paříž 22:50 – 14:05, Paříž – Praha 15:00 – 16:45 PROGRAM, předpokládaný počet účastníků 35 osob

Den 1 -přílet na Kubu, transfer do hotelu, welcome drink, společná večeře v Café Laurent paladar.

Ubytování v hotelu Nacional 5* se snídaní http://www.hotelnacionaldecuba.com/en/home.asp

 Den 2 - Havana

Snídaně v hotelu, coco taxi city tour – se zastávkami (továrna na rum a doutníky, trh se zeleninou a ovocem, přídělový obchod….) – konečná v historickém centru, zde oběd v rest. Mercanderes. Po obědě ochutnávka výběrových rumů a „lekce" kouření doutníků. Pěší procházka starým centrem, v jednom z vnitrobloků lekce tance s místními, návrat do hotelu ve starých amerických autech. Večer transfer do Havana Cafe, zde večeře a živá hudba (styl Buena Vista Social Club, praktická zkouška tanečních kreací). Návrat do hotelu, nocleh.

Den 3 - Viňales

Po snídani transfer (3h) do krasové oblasti tabákových plantáží – Viňales, zde pěší průzkum, detailní seznámení jak s pěstováním tabáku tak životem místních v této oblasti. Oběd na jedné z organických farem. Odpoledne návrat do Havany. Večeře v hotelu. Po večeři (pro zájemce) návštěva asi nejznámějšího místního „show" Tropicana (i když se jedná o tvrdě turistickou atrakci … prý to stojí za to http://www.cabaret-tropicana.com/), tančírna, návrat do hotelu.

Den 4 – Cienfuegos, Trinidad

Po snídani odhlášení z hotelu a přejezd do historického města Trinidad (UNESCO). Cestou zastávka v Cienfuegos (Palacio Valla), spojená s obědem. Příjezd do Trinidadu kolem 17:00. Zde základní orientace a ubytování „u místních" – každá dvojice bude ubytovaná v jedné z domácností (v pěší vzdálenosti od centra města, kde se rozejdete). V určenou hodinu sraz na společnou večeři v restauraci Museo 1514, po večeři volná zábava – pro zájemce venkovní představení Casa de la Musica (opět s možností tance). Nocleh.

Den 5 – Topas de Collantes, Cayo Santa Maria

Snídaně „s místními", shromáždění zavazadel a spolčený odjezd do hor nad městem Topas de Collantes (cca 90min.), zde podniknete výstup k vodopádu (cca 60min.) s možností koupání, oběd v rangers house. Po obědě přejezd na ostrov Cayo Santa Maria (spojen pevninským mostem), zde ubytování v hotelu Melia all in, volný zbytek dne, společná závěrečná večeře. https://www.melia.com/en/hotels/cuba/cayo-santa-maria/melia-cayo-santa-maria/index.htmla

Den 6 -

Dopoledne volno, odpoledne odjezd zpět do Havany (5h). Cestou zastávka v Remedios v Mausoleu Che Guevary, oběd na trase. V podvečer příjezd na letiště a odlet zpět do ČR.

CENA TAKTO POSTAVENÉHO PROGRAMU JE ORIENTAČNĚ 30 000KČ/OS

Pobyt na pláži  lze individuálně prodloužit o několik dní.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím