Kurumba Maldives

*****

Severní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Pouhých 6 kilometrů od letiště a jste v ráji. Dejte si jídlo v jedné z osmi restaurací nebo si zajděte večer na skleničku do jednoho ze tří barů s DJ’s a nechte se vlákat do rytmů lokálních tanečníků. Přes den Vám jsou k dipozici pláže s bílým pískem a blankytně modré moře s delfíny, kde můžete vyzkoušet třeba Windsurfing nebo Wakebording.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází na ostrově Vihamanaafushi, který je vzdálený zhruba 3 km od místního letiště. Na ostrov se dostanente rychlolodí. 

Vybavení

Kurumba Maldives nabízí nejrůznější způsoby stravování jako je například stravování pod otevřeným nebem, barbeque... a nabízí italskou, arabskou, čínskou, indickou, japonskou, kontinentální, místní i asijskou kuchyni. Resort také disponuje několika bary (Bar Shish, karaoke bar, bar u bazénu, sports club bar), kde naleznete výběr těch nejlepších značek alkoholu, vín a doutníků. Po dobu pobytu se o pokrmy stará mezinárodní tým špičkových kuchařů.

Nechte rozmazlit své tělo i duši v ráji zvaném Peraquum Spa. Lázně jsou vytvořeny tak, aby si host svůj pobyt co nejvíce užil, s důrazem na prostor, soukromí a luxus...

Vraky lodí, žraloky, rejnoky, želvy, barevné útesové rybky a mnohem více můžete nalézt v magických hlubinách zdejšího oceánu. V blízkosti resortu se nachází 45 úžasných míst pro potápění. Potápění nebo šnorchlování se tak může stát jednímz vašich největších zážitků dovolené.

U západu slunce můžeme na pláži uspořádat velkolepý obřad pouze pro vás dva nebo celou rodinu a přátele. Přichystámeoltář plný květin s bílým pískem všude kolem, pobyt v lázních, pamětní certifikát... Proč nezvolit resort Kurumba...

Vybavení v kostce:  lázně, masáže, tělocvična, bazén, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, surfing, banana boat, šlapadla, parasailing, kanoistika, jet-ski, katamaran, rybaření, noční rybaření, big game rybaření, rybaření na otevřeném moři, venkovní hry, tennis, volley ball, badminton, golf, squash, billiard, snooker, stolní tennis, hry, karaoke, disco, živá hudba, animace, exkurze po domorodém ostrově, exkurze po Male.

Ubytování

Všechny typy vil, apartmá a residencí jsou designovány způsobem, který vytváří symfonii všech přírodních tónů. I když resort poskytuje zázemí pro oficiální příležitosti, stále si zachovává příjemnou a neformální atmosféru. Ložnice, terasy, venkovní koupelny a bazény spolu s okolní hustou vegetací tvoří dokonalou souhru. Satelitní TV, vysoko rychlostní internet v každém pokoji, osobní trezor a mnoho dalšího vybavení je samozřejmostí.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím