La Mer Resort and Spa, Kréta

*****

Kréta

Líbí se vám? Napište nám!
Přímo v srdci Kréty, v letovisku Georgioupolis, se v zálivu Almyres nachází La Mer Resort & Spa, okouzlující a zářící novotou, určený pro dospělé hosty. Přijeďte strávit svou dovolenou na místo, které voní eukalyptovými a cypřišovými háji.

Informace o hotelu

Místo, které se vyznačuje fotogenickými zákoutími, historickými pamětihodnostmi, krásnými plážemi i výhledem na druhé nejvyšší pohoří Kréty, Lefka Ori. La Mer Resort & Spa je oblíbeným dovolenkovým místem pro náročného klienta, kterému záleží na perfektních službách, výborném jídle a komfortním ubytování. Celoroční destinace v polovině cesty mezi Chanií a Rethymnem je vhodná i pro obchodní schůzky a kongresy či svatby a rodinné oslavy.

Umístění

Hotel se nachází přímo u privátní pláže, v místě ideálním pro pěší turistiku a cykloturistiku. Autobus do Chanie a Rethymna jezdí každou chvíli. Vzdálenost od letiště v Chanii je zhruba 40 km, cesta z letiště trvá necelou hodinku.

Ubytování

V nabídce je 76 elegantních pokojů a apartmánů pro dvě nebo tři osoby. Všechny pokoje mají balkon, terasu a předzahrádku s posezením. Jsou umístěné v úhledných třípatrových budovách posazených do zelené zahrady. Pokoje jsou vyvedené v decentním, minimalistickém stylu s důrazem na ekologické materiály a trvalou udržitelnost. Hosté mohou skočit do nádherného bazénu, kousek vedle je spa centrum s vnitřním bazénem.  O výborné jídlo se postarají dvě gourmet restaurace s nabídkou bufetové snídaně a dále krétské či středomořské kuchyně s ingrediencemi z lokální bio a organické produkce. Kosmopolitní atmosféru a prvotřídní občerstvení zajišťují rovněž dva bary u bazénu a v loby hotelu.

Inspirace

Prosluněné dny se nejlépe tráví vleže na osm kilometrů dlouhé písečné pláži nebo u bazénu či v klidných vodách zdejšího zálivu, který je díky pozvolnému vstupu z písčité pláže ideální i pro starší lidi. Budete-li chtít do svého programu přidat jakýkoliv vodní sport, zábavu nebo adrenalin, přímo v letovisku naleznete dostatek příležitostí. Po západu slunce se můžete vydat na romantickou procházku podél pobřeží nebo si užít zábavu se živou hudbou či romantickou večeři na pláži či v některé z mnoha tavern, barů a restaurací . Umístění resortu je vhodné pro výlety do okolí, pouhé čtyři kilometry daleko je kupříkladu sladkovodní jezero Kournas. Fit, zdraví a v kondici můžete i na dovolené zůstat díky plně zařízenému hotelovému fitnesscentru. Odpočinout, hýčkat se a nechat se zkrášlit můžete ve spa centru Ariadne které disponuje bazénem, saunou, masážemi i parní lázní.

Umístění hotelu

Hotel se nachází přímo u privátní pláže, v místě ideálním pro pěší turistiku a cykloturistiku. Autobus do Chanie a Rethymna jezdí každou chvíli. Vzdálenost od letiště v Chanii je zhruba 40 km, cesta z letiště trvá necelou hodinku.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím