Le Domaine des Bulles

****

Martinik

Líbí se vám? Napište nám!
Hledáte naprosto unikátní zážitek, nevšední ubytování, které se navíc nachází v tropickém ráji? 

Informace o hotelu

Le Domaine des Bulles, luxusní ekohotel na ostrově Martinik je rozhodně nejoriginálnějším hotelem v celém Karibiku. Nový pohled na věc, úplně jiný koncept ubytování, než na jaký jsme zvyklí.

Umístění

Oblast Benguette je vzdálená deset minut z přístavu města Marin, půl hodiny z Fort-de-France. Nedaleko se nachází záliv Le Vauclin.

Ubytování

Jen pár apartmánů. Absolutní soukromí. Pocit nekonečné inspirace, svobody a volnosti. Ke každému apartmánu náleží 300 m2 pestré a bohaté zahrady, která je zároveň obývacím pokojem, terasou i neprostupnou bariérou vůči okolnímu světu. To je ve zkratce váš a jenom váš kousek ráje v krásné zemi. Každý z apartmánů je jiný, s jinou tematikou. Moderně zařízenou obývací část tvoří průsvitná bublina, ze které si budete užívat panoramatický výhled na okolní přírodu. Místnosti vyžadující naprosté soukromí jsou pochopitelně netransparentní - pro lepší pocit a pohodlí hostů. Vířivka nebo bazén jen doplňují dokonalost tohoto místa.

Inspirace

V hotelu je možné navštívit i malinké spa s nabídkou masáží a zkrášlovacích procedur a prostřený snídaňový stůl s dobrůtkami z lokální produkce. Partnerské společnosti zajistí perfektní kulturní, sportovní či přímo adrenalinové zážitky ve vodě, v horách nebo ve městě.

Umístění hotelu

Oblast Benguette je vzdálená deset minut z přístavu města Marin, půl hodiny z Fort-de-France. Nedaleko se nachází záliv Le Vauclin.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím