Little Kulala

*****

Namibie

Líbí se vám? Napište nám!
Poznejte nehostinnou africkou poušť z pohodlí chatek nebo při safari plném adrenalinu! Little Kulala nabízí prvotřídní služby a nevšední zážitky jako je safari v horkovzdušném balonu, jeepech, pěšky nebo dokonce na koni! 

Informace o hotelu

Umístění

Little Kulala je luxusní pouštní útočiště, nacházející se v soukromé rezervaci Kulala Wilderness Reserve, která je branou k unikátní přírodní památce UNESCO - Namibijskému písečnému moři s mohutnými písečnými dunami. V okolí můžete sem tam zahlédnout pštrosy nebo antilopy, a pokud budete mít štěstí, tak uvidíte gepardy a hyeny. V okolí Little Kulaly má také svůj domov rozmanité spektrum druhů hmyzu, plazů a hlodavců.  

Vybavení

Centrální část areálu zahrnuje knihovnu, vinný sklep, obchod s ručně vyrobenými suvenýry, salonek a jídelní prostory. Veškeré interiéry jsou laděny tak, aby splynuly s přírodou, využívají neutrální barvy a přirozené světlo a inspiraci čerpají z okolí, zejména z nádherného Dead Vlei. Africkou nehostinnou poušť, kterou máte přímo na dosah ruky, můžete objevovat mnoha způsoby! Je jen na Vás, jestli se vydáte na výlet na vyprahlé solné pánve Sossusvlei a Dead Vlei, navštívíte kaňon Sesriem nebo zůstanete v okolí kempu a vydáte se prozkoumat jeho okolí s průvodcem - ať už pěšky, ve voze, na koni nebo na čtyřkolkách. Pokud si potrpíte na netradiční zážitky, jistě byste si neměli nechat ujít safari v horkovzdušném balonu, noční pozorování škorpionů (kteří mimochodem v noci svítí!) nebo možnost spát pod hvězdami! Požitkáři by si také neměli nechat ujít místní západy slunce a křišťálovou noční oblohu.

Ubytování

Little Kulala nabízí ubytování v 11 klimatizovaných chatkách - tvz. "kulalách". Jedná se o chatky na dřevěných základech (zabraňují proniknutí chladnějšího nočního vzduchu), které mají doškové střechy. Na střeše každé kulaly se nachází rovný prostor, kde můžete v případě zájmu strávit noc pod hvězdami a nechat se probudit východem slunce. Každá kulala má svůj soukromý bazén a vnitřní i venkovní sprchu.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím