LUX ME White Palace Grecotel Luxury Resort, Kréta

*****

Řecko

Líbí se vám? Napište nám!
Život je krásný! Vzdušný, prosvětlený, čistý prostor interiérů i exteriérů hotelu, zeleň, kilometr dlouhá modrou vlajkou oceněná písečno-kamínková pláž a modré moře. 

Informace o hotelu

LUX ME White Palace Grecotel Luxury Resort sny neplní – ale tvoří. S důrazem na každý detail je tento hotel plný míst, které byly stvořeny pro vaše pohodlí a dokonalý odpočinek. Navštivte Boho spa, objevte výborné restaurace a bary, vychutnávejte nádherné západy slunce na terasách s pohodlnými lehátky a slunečníky.

Umístění

Resort se nachází na krétské riviéře nedaleko přímořského letoviska a přístavu Rethymno na severním pobřeží Kréty, asi 80 km západně od metropole ostrova a 75 km od letiště.

Ubytování

Resort disponuje celkem 267 pokoji v 16 kategoriích s výhledem do zahrad nebo na moře. Celková poklidná atmosféra hotelu je inspirovaná životem a stylem starých Řeků v přímořských oblastech. Architektuře dominují otevřené a světlé prostory s důrazem na panoramatické výhledy na moře, do zahrad a na bazén. Elegantnímu designu zase sklo, bílá barva, kámen a dřevo. Absolutní unikum je 22 bazénů v resortu s veškerým zázemím v ceně.

Inspirace

Ve městě Rethymno naleznete množství nádherných historických památek, které pohodlně obejdete v rámci příjemných procházek. Většina z památek, včetně těch kolem malebného přístavu, pochází z období benátské a osmanské nadvlády. Odpočinout a občerstvit se po pochůzkách lze v nejrůznějších barech, restauracích, večer zabavit v klubech a na diskotékách. V rámci hotelového zařízení a služeb si můžete užít dostatek zábavy pro dospělé i pro děti včetně lekcí jógy na pláži, pozorování želv, kurzů tradičního vaření a farmaření, večerního hudebního a tanečního programu. V resortu se nachází fitnesscentrum s bohatou nabídkou lekcí a cvičení, půjčovna sportovních pomůcek a další indoorové i outdoorové aktivity. K odpočinku slouží prémiové spa centrum s nabídkou omlazovacích, zkrášlovacích a relaxačních procedur pro náročné zákazníky.

Umístění hotelu

Resort se nachází na krétské riviéře nedaleko přímořského letoviska a přístavu Rethymno na severním pobřeží Kréty, asi 80 km západně od metropole ostrova a 75 km od letiště.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím