Kuramathi Island

****

Severní Ari Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Kuramathi Island je renovovaný luxusní resort, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty a učiní Vaši dovolenou nezapomenutelnou! 

Informace o hotelu

Umístění

Ostrov ve tvaru půlměsíce je dlouhý více než 1,8 km a  je 56 km od letiště Male. Transfer hydroplánem trvá asi 20 min.

Vybavení

Kuramathi Spa nabízí relaxaci na nejvyšší úrovni. Vybrat si můžete z nabídky masáží a procedur tradičního evropského stylu, dále jsou prováděny asijské, thajské a balinéské masáže, ayurvédské procedury, piercing a tetování henou, depilace voskem. Pro zájemce je také v provozu kadeřnický a kosmetický salon.

Trojice restaurací Malaafaiy, Haruge a Farivalhu nabízí kontinentální snídaně, lehké obědy a večeře, při kterých jsou nabízeny pokrmy z celého světa. Restaurace Reef podává pouze plody moře.  V restauraci Tandooru Mahal, která podává pouze večeře, můžete ochutnat tradiční kuchyni Tandoori. Dále na ostrově najdete kavárnu, pizzerii.

Hotel nabízí využití potápění a vodních sportů, ale také výlety, sportovní centrum s posilovnou, bazén, tenisový kurt, dětský bazén, sauna, vířivka a bar u bazénu nebo dětský klub pro malé cestovatele.

Na Kuramathi také najdete lékařskou péči, butiky, čistírnu, 24 hodinovou recepci, směnárnu, připojení na internet a půjčovnu CD a DVD.

Ubytování

Ubytování je rozděleno do několika kategorií – zahradní vilky, plážové vilky, vodní vilky (s vířivkou i bez) a novomanželské vily.
Zahradní vily (45 m3) byly vybudovány v bezprostřední blízkosti pláže. Plážové vily (70 m3) jsou jednotlivě roztroušeny po ostrově, vždy však jen pár kroků od pláže. Celodřevěné plážové vily s jacuzzi (90 m3) jsou umístěny v nejkrásnější části ostrova. Vodní vily (52 m3) jsou postaveny na kůlech přímo nad modrou lagunou. Specialitou je dešťová sprcha na terase, ze které máte přístup přímo do moře.
V pokojích se nachází postel o velikosti king size, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace, větrák, vysoušeč vlasů, ručníky a župany, mini bar, trezor, IDD telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač.

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím