Martinhal Sagres Beach Family Resort Hotel

*****

Portugalsko - Algarve

Líbí se vám? Napište nám!
Pod značkou Martinhal Sagres Beach Family Resort Hotel naleznete v Algarve rodinný resort, který se skládá z pětihvězdičkového hotelu a galerie luxusních vil. 

Informace o hotelu

Na útesu nad mořem, s pláží se zlatým pískem pod nohami a přírodní rezervací Costa Vicentina i historickým městem Sagres v sousedství, patří resort Martinhal k těm, co rychle přirostou k srdci.

Umístění

Mys svatého Vincent v Sagres se nachází na jihozápadním cípu kontinentu, kterému se říká i konec světa - "Fim do mundo." Strmé srázy a klikaté pobřeží s překrásnými písčitými plážemi mezi útesy čekají na to, až je objevíte. Hlavní městská pláž, Praia da Mareta, je vzdálená od hotelu pět minut chůze.

Ubytování

Hotel disponuje 37 pohodlně zařízenými pokoji, není to ale jediná možnost ubytování v tomto resortu. Hotelové pokoje jsou relativně malé, ovšem s přímým vchodem na vlastní terasu, ze které vám pak patří celý svět. Výhled na zeleň, pláž a moře je nekonečný. Budovy jsou nenápadně zasazené do prostředí, jednoduché a obložené dřevem, odstupňované dle velikosti. Největší apartmán má tři ložnice a vlastní bazén. V okolí se nachází další vily, bungalovy a domečky k pronájmu. V rámci letoviska Algarve patří Martinhal rozhodně k hotelům s vysoce hodnocenými službami a zázemím pro rodiny s dětmi. Hotel kupříkladu disponuje vyhřívaným bazénem, což je v okolí spíše raritou.

Inspirace

Martinhal Sagres Beach Family Resort Hotel představuje velmi přívětivé, přátelské ubytování, s mladistvým šarmem, ruku v ruce s přírodou. Úslužný personál žije svou prací a jasnou misí: připravit všechno tak, abyste měli krásnou dovolenou. Nejen páry, i rodiny si mají díky péči o děti již od půl roku věku kdy odpočinout a vychutnat všechno to, čím nás Portugalsko tak přitahuje. Takže zatímco si rodiče budou na terase v klidu dopíjet ranní kávu, budou jejich ratolesti dole na pláži hrát fotbal nebo se pod vedením odborného personálu věnovat různým zábavným aktivitám podle svého věku a zaměření. Vyjížďky na kole, lekce surfování, pozorování delfínů jízdy na kole, paddleboarding nebo windsurfing, to je jen část z nabídky doplňkového programu pro hosty, ze kterého si můžete vybírat.

Umístění hotelu

Mys svatého Vincent v Sagres se nachází na jihozápadním cípu kontinentu, kterému se říká i konec světa - “Fim do mundo.” Strmé srázy a klikaté pobřeží s překrásnými písčitými plážemi mezi útesy čekají na to, až je objevíte. Hlavní městská pláž, Praia da Mareta, je vzdálená od hotelu pět minut chůze.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím