Mayia Exclusive Resort and Spa, Rhodos

*****

Řecko

Líbí se vám? Napište nám!
Mayia Exclusive Resort & Spa na Rhodosu. Cokoliv si přejete, tady se vám to splní! Prémiový, novotou vonící all inclusive resort pro dospělé hosty se nachází na Rhodosu přímo na břehu Egejského moře.

Informace o hotelu

Dostojí vysokým nárokům náročného zákazníka prvotřídním ubytování, soukromou pláží, špičkovým lázeňským vybavením, dvěma parádními bazény, individualizovaným servisem a ohromující nabídkou volnočasových aktivit. 

Umístění

Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, v letovisku Kiotari. Ve vzdálenostech: 42 km od Faliraki, 40 km od Kallithea a 59 km od mezinárodního letiště Rhodos.

Ubytování

Mayia Exclusive Resort & Spa je součástí značky H Hotels Collection a nabízí luxusní, stylové a velmi osvěžující ubytování. K dispozici je 250 luxusních pokojů, apartmánů a bungalovů s balkony s výhledem na moře či vlastními bazény. Futuristická architektura, geometrické tvary, čisté linie, pravidelnost, pořádek a elegance budou doprovázet každý váš krok. Zvláštní důraz je kladen na výhledy na moře, což ostatně můžete začít obdivovat již po příchodu na hotel, z nádherné recepce.

Inspirace

Kiotari je poklidné plážové letovisko, napůl luxusní a napůl vesnického rázu. Pláže v Kiotari jsou oblázkové, rozdělené dvěma malými mysy. Centra vodních sportů nabízejí vyjížďky na člunech a vodních lyžích, ale i celodenní plavby podél pobřeží Rhodosu. V hotelu je možné zapůjčit si kola. Až třináct hotelových restaurací, barů, bister a klubů nabízí zcela výjimečné gastronomické zážitky řeckého, italského, asijského i mezinárodního stylu a skutečně nadstandardní nabídku nápojů, koktejlů, vína a šampaňského. Speciální pozornost si zaslouží prémiové spa centrum, fitnesscentrum a sauna. Tento plážový resort má velmi klidnou a pohodovou atmosférou, krásně souzní s dovolenkovým tempem vašich myšlenek i pohybů. Garantujeme vám tento pocit: „Sem patřím, tady je mi dobře."

Umístění hotelu

Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží řeckého ostrova Rhodos, v letovisku Kiotari. Ve vzdálenostech: 42 km od Faliraki, 40 km od Kallithea a 59 km od mezinárodního letiště Rhodos.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím