Beachscape Kin Ha Villas & Suites Cancún

****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Playa Tortugas, nejlepší pláž v Cancúnu, a hotel Beachscape Kin Ha Villas & Suites Cancún, rovná se ideální místo pro dovolenou plnou zábavy, exotických zážitků a dokonalého odpočinku. 

Informace o hotelu

Vysoký kvalitativní status resortu je evidentní na každém kroku – ať je to komfortní, různorodé ubytování, nabídka aktivit a péče o hosty či výborné služby hotelového personálu.

Umístění

Beachscape Kin Ha Villas & Suites Cancún se nachází na Kukulcan Boulevard v Cancúnu, přímo v centru hotelové oblasti. Cesta z letiště v Cancúnu je 20 km dlouhá.

Ubytování

Čekají na vás apartmány s jednou, dvěma či třemi ložnicemi, kuchyní a jídelnou, terasou či balkonem. Vybírat můžete dále ze 150 světlých, prostorných, klimatizovaných pokojů s terasou nebo balkonem, telefonem, trezorem a kabelovou TV. K hotelu dále patří dvě restaurace, dva bary, bazén s dětskou částí, směnárna a malá konferenční místnost.

Inspirace

Bazén, fitness, restaurace, zahrady, spa, masáže a mnohé další aktivity má hotel připravené pro naplnění vašeho času na tomto nádherném místě. Pro golfové nadšence bude jistě dobrou zprávou, že se na skok od hotelu nachází golfové hřiště Pok ta Pok. Přímo před hotelem se rozprostírá podle Discovery Channel nejkrásnější pláž Cancúnu a v dosahu několika málo minut chůze i obchodní a kongresové centrum. Lodí se pak lehce dostanete na nedaleký ostrov Isla Mujeres.

Umístění hotelu

Beachscape Kin Ha Villas & Suites Cancún se nachází na Kukulcan Boulevard v Cancúnu, přímo v centru hotelové oblasti. Cesta z letiště v Cancúnu je 20 km dlouhá.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím