Catalonia Riviera Maya

****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
V srdci Riviera Maya (mezi Playa del Carmen a Tulum) přímo u moře v Puerto Aventuras.

Informace o hotelu

Velikou devízou tohoto hotelu je jeho personál. Váží si svých hostů a snaží se dělat všechno pro výjimečnost jejich dovolené. Dokonalý servis a výborné služby jsou zde standardem.

Umístění

Resort se nachází přímo u moře v Puerto Aventuras, v srdci Riviera Maya, mezi Playa del Carmen a Tulum. Vzdálenost od letiště je 74 km.

Ubytování

Resort nabízí 328 prostorných, klimatizovaných pokojů s balkóny a terasami. Snem tohoto hotelu je nabídnout svým hostům snovou dovolenou a to by určitě nešlo bez nádherných výhledů! Pohodlné zařízení pokojů podtrhuje citlivý výběr barev a doplňků. Pro ještě lepší prožitek zvažte ubytování úrovně „Privileged accommodation", ke kterému náleží exklusivní balíček služeb, privátní salonek, speciální výhody ve wellness a u bazénu, nebo snídaně a obědy a la carte. Pro zamilované páry má hotel v nabídce romantické „Honeymoon rooms" a luxusné apartmány s balíčkem nadstandardních služeb jako je například nezapomenutelná večera ve dvou na pláži nebo snídaně do postele.

Inspirace

Těšit se můžete na úžasný relax v obrovském wellness centru. Z dlouhého seznamu relaxačních a regeneračních služeb můžete klidně vybírat celý váš pobyt. Kdybyste náhodou hledali nejlepší místo na světě, kde se vzít a prožít nezapomenutelné líbánky, můžete klidně tady. Nezapomeňte svůj líbánkový status hlásit předem, při výběru pokojů dostanete překvapení. Na výlet lákají zatopené krasové jeskyně Chac Mol Cenote, Chikinha Cenote a Taj Mahal Cenote, všechny tři vzdálené do deseti kilometrů. V blízkém okolí naleznete mnoho atrakcí a zajímavostí, jako například areál Dolphin Discovery, kde si můžete zaplavat s delfíny, golfové hřiště Puerto Aventuras, ekopark Kantun Chi a další. Hotel disponuje sport barem s TV, sportovním kanálem a různými hrami, i golfovým simulátorem. Animátoři organizují večerní show a diskotéku, řidiči vás na požádání odvezou na Playa del Carmen a místní kuchaři - ti své řemeslo ovládají vskutku bravurně. 

Umístění hotelu

Resort se nachází přímo u moře v Puerto Aventuras, v srdci Riviera Maya, mezi Playa del Carmen a Tulum. Vzdálenost od letiště je 74 km.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím