Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa

*****

Puerto Aventuras - Playa Del Carmen

Líbí se vám? Napište nám!
Ukryté před světem, otevřené pro vás. Čisté štěstí při pohledu z terasy na záliv a romantický přístav vás čeká v hotelu Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa v roztomilém přístavním městečku Puerto Aventuras.

Informace o hotelu

Hosté každého věku i různých zájmů zde najdou dostatek aktivit a podnětů pro nádherně strávený čas dovolené v karibské exotice. 

Umístění 

Resort se nachází severně od mayských ruin Xcaret a Tulum a 60 minut od mezinárodního letiště v Cancúnu. V okolí hotelu je rybářský přístav s obchody, golfové hřiště a přístav s jachtami. 

Ubytování

Na výběr mají hosté v resortu Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa 305 pokojů a apartmánů s výhledem na Karibské moře, na přístav nebo na zahradu.
Nejrozšířenější pokoje s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi třídy „Deluxe" mají rozlohu 39m2, pokoje třídy „Family deluxe" 41m2 mají navíc rozkládací pohovku. Dále jsou k dispozici pokoje Honeymoon Jacuzzi, pokoje Preferred Club s výhledem na přístav nebo moře, Preferred Club Family s výhledem na moře nrbo apartmán Master Suite. Pokoje třídy „Prefered" jsou umístěné na samostatném patře s dalšími nadstandardními výhodami.

Inspirace

Oblíbenou atrakcí zdejší lokality je největší delfinárium na Riviera Maya, golfové hřiště Puerto Aventuras Golf Course v blízkosti, Explorer's Club a také potápění s Gold Palm Certified Diving Center. V rámci resortu vám budou sloužit dva sladkovodní bazény, bazén se slanou vodou, jacuzzi pro 30 osob s výhledem na moře, několik restaurací a barů, divadlo, fitnes, dětský klub, prvotřídní spa a několik konferenčních místností. Sportovní i nesportovní aktivity, kterým se můžete věnovat, jsou následující: windsurfing, šnorchlování, plachtění, kajak, skákání na trampolíně, stolní hry, půjčovna kol, jóga, aerobik, horolezecká stěna, ping-pong, lekce tance, vaření a kurzy španělštiny, malování a keramika.Hosté každého věku i různých zájmů zde najdou dostatek aktivit a podnětů pro nádherně strávený čas dovolené v karibské exotice.

 

Umístění hotelu

Resort se nachází severně od mayských ruin Xcaret a Tulum a 60 minut od mezinárodního letiště v Cancúnu. V okolí hotelu je rybářský přístav s obchody, golfové hřiště a přístav s jachtami.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím