Miramonti Boutique Hotel, Merano

*****

oblast Merano

Líbí se vám? Napište nám!
Místo, kde se sny sní í plní najednou, kde se opravdu povedlo postavit vzdušný zámek, se jmenuje Miramonti Boutique Hotel. Daleko od rychlého tempa všedních dnů. 

Informace o hotelu

Přímou cestou ke kořenům, k přírodě a čisté jednoduchosti. Navštivte spolu s milovaným partnerem, rodinou či přáteli Miramonti Boutique Hotel s výhledem na Merano. Leží v sousedství třicetihektarového hustého lesa. Miramonti Boutique Hotel je šarmantní místo s charakterem a vlídnou atmosférou, kde naleznete nádhernou čistou přírodu, střízlivý luxus, citlivé spojení tradičních i moderních prvků a především soukromí a klid.

Umístění

Miramonti Boutique Hotel se nachází ve výšce 1 230 metrů nad mořem ve vesnici St. Kathrein in Hafling, deset kilometrů od města Merano v údolí Adiže na rozhraní Ötztalských Alp, Ortles a Sarntalských Alp.

Ubytování

Celý projekt byl dokončený teprve v roce 2019, všechny pokoje a apartmány jsou nové, luxusní, podle nejnovějších architektonických trendů. Celkem je k dispozici 44 pokojů ve 22 kategoriích a pěti různých stylech. Hotel disponuje třemi restauracemi, vlastním parkovištěm a wellness centrem.

Inspirace

Butikové hotely jsou oblíbené díky personalizovaných službám, které se točí pouze a jen kolem spokojenosti hotelových hostů. V butikovém hotelu se nemusíte bát říct, co přesně potřebujete. Ověřené tipy a nápady, jak strávit den? Originální zážitky? Motivující inspirace? Odpočinek a relax? Romantická překvapení? Personál se vám vždy bude snažit vyjít vstříc. Ve starých plánech objevili noví majitelé most do lesa a k rybníku. Zrekonstruovali jej a dali k dispozici svým hostům. A dále? Dvacet metrů nad zemí mezi stromy postavili originální lesní saunu, v absolutním soukromí a s nádherným výhledem do ticha a zeleně. Mysleli i na ty, kteří si rádi zacvičí jógu či pilates.  Pod vedením osobního trenéra pro své hosty připravili tréninkový koncept, který vás udrží naprosto fit. Dokonalý relaxační program doplnili o masáže a SPA služby. Horkou slanou vodou naplnili infinity bazén příjemně ukrytý před zraky jiných, hned vedle terasy vystavěli druhý venkovní bazén obklopený dřevem a s příjemným ležením. Dohodli pro vás volný vstup do nových lázní Terme Merano a připravili plán sjezdovek v nedalekém lyžařském středisku.

Umístění hotelu

Miramonti Boutique Hotel se nachází ve výšce 1 230 metrů nad mořem ve vesnici St. Kathrein in Hafling, deset kilometrů od města Merano v údolí Adiže na rozhraní Ötztalských Alp, Ortles a Sarntalských Alp.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím