Zájezdy na míru

Jsme tu, abychom pro vás vytvořili ten nejlepší zážitek z cestování ve vašem životě

O cestovní kanceláři Monoi

Dvacet let na trhu, individuální přístup k jednotlivcům i skupinám, celosvětová působnost.
Kvalitní služby ve spolupráci s prověřenými místními partnery a DMC agenturami, doprava s renomovanými leteckými společnostmi.
Profesionalita, slušnost a pohoda o které Vás rádi přesvědčíme.

Víme, co děláme

Cestovní kancelář MONOЇ působí na českém trhu od r. 1996. Původní nabídka byla exotická a převážně individuální. Byli jsme první, kdo v ČR začal nabízet Francouzskou Polynésii, odtud pochází i název naší CK (MONOЇ = tahitský olej podmanivé vůně).

Pravdou je, že exotika zůstává základem naší nabídky i dnes. V posledních letech jsme ji rozšířili i o Evropu. Nabízíme především širokou řadu tematických zájezdů šitých „na míru“ jednotlivcům, rodinám i skupinám.

Plníme přání golfistů, vinařů gurmánů, sportovců všeho druhu, milovníků zaoceánských plaveb i cestovatelů na slovo vzatých.

Létáme s osvědčenými společnostmi


Turkish Airlines Emirates
Air France Qatar airways

Máme zkušenosti

Od počátku své existence jsme navázali těsnou spolupráci s významnými zahraničními tour operátory a s většinou z nich spolupracujeme dodnes.
Paradoxem je, že tyto osobní vazby přinášejí v době neomezených technologií řadu výhod. Své místo mají samozřejmě i partneři noví, každoročně přicházející s nejrůznějšími nápady.

Pro většinu klientů zajišťujeme komplexní služby zahrnující letenky, vízové formality, pojištění, pobyt na místě (vč. služeb průvodců, půjčení auta, zajištění výletů, vstupů a dalších služeb).

Při tvorbě programů zohledňujeme vždy finanční požadavky klienta. Důraz klademe rovněž na informace před odjezdem – jsou komplexní a hlavně pravdivé.

Máme nápady

Vzhledem k tomu, že masová turistika není „náš šálek kávy“, je pro nás nejdůležitější člověk (originální jedinec) a jeho potřeby.

V posledních letech jsme zjistili, že POTŘEBA = ZÁŽITEK.A právě zážitkům přizpůsobujeme tvorbu našich programů. Pro představu několik příkladů:

Kulinářský trip s restaurací SaSaZu - temperamentní šéfkuchař Shahaf Shabtay Vás během 10 dní provede třemi asijskými zeměmi, kde jste vším, jen ne turistou.

Náš partner v Nepálu Vám ukáže nejen majestát Himalájí, ale i formu, jak podpořit místní komunity – každý výškový metr, který zde ujdete, udělá velkou radost Vám, a 0,25USD, který za tento metr zaplatíte, udělá zase obrovskou radost někomu z místních lidí.

Na Mauriciu mohou muži statečně vyrazit na ryby, ženy na tradiční masáž a děti na výlet s místním znalcem flory a fauny – u večeře si o tom můžete povídat.

Co je to Ájurvéda a jak je tato tradiční indická medicína spojená s jógou, meditací, zdravým jídlem, odpočinkem, ale i moderním životním stylem? Umí se tělo léčit samo? Odpovědí je jižní Indie – rádi zde doporučíme vhodné rezorty, kde najdete odpovědi na tyto otázky.

Při tvorbě všech našich programů se tedy snažíme uspokojit potřeby každého z Vás.

Osobní setkání či alespoň telefonický rozhovor je „povinný“.


Partneři

Podporujeme partnery, kteří nám sedí

Oleje z Tahiti

Švýcarsko - ubytování, cestování, hory

Máme výsledky

Máme velkou radost z toho, že naši zákazníci plánují SVOJI dovolenou se SVOJÍ cestovní kanceláří.

Mezi naše klienty patří významní lidé z řad lékařů, umělců, podnikatelů i členů managementu, stejně jako velké firmy, např. Hyundai, Mitsubishi, Optaglio, Omnipol, Stavebniny DEK a.s., Marc Steel, Zapa Beton, Travelex a další.

Budeme velmi rádi, pokud právě Vás budeme moci osobně přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Hrajeme fér

Smluvní podmínky Monoi (pdf)

Ochrana osobních údajů

Pojištění proti úpadku
Monoi má uzavřenou pojistnou smlouvu u ČPP ve smyslu
příslušných ustanovení zákona č. 159/99 Sb.
Certifikát k pojistné smlouvě Monoi, spol. s r.o.

Jsme členy
Asociace cestovních kanceláří ČR (Certifikát ACK) a
Kanadsko - české obchodní komory (Certifikát)