Moonlight Resort

****

Kambodža

Líbí se vám? Napište nám!
Hledáte recept na štěstí a už jste z toho celí ulítaní? Tady ho znají! 

Informace o hotelu

Luxusní, ovšem dostupný Moonlight Resort má díky své architektuře trochu nadpozemský ráz. Nejen díky evropskému managementu vysokou úroveň služeb, je eco friendly a má příjemnou, harmonickou atmosféru.

Umístění

Resort se nachází na klidném místě pouhých 40 minut od pevniny, přímo na šestikilometrové pláži v Saracénském zálivu na ostrově Koh Rong Sanloem. Plavba lodí sem trvá z města Sihanoukville asi 45 minut.

Ubytování

Resort nabízí dvě kategorie ubytování. Prostorné, elegantní a velmi vkusně zařízené pokoje a Deluxe zahradní bungalovy ve tvaru iglú. Díky tomuto originálnímu tvaru jsou vzdušné a prosvětlené a navíc nenásilně zasazené do okolní přírody. Bungalovy mají kulaté, prosklené stropy a přímo pod nimi jsou umístěné postele – máte tak možnost usínat s výhledem na nádherné nebe plné hvězd. Ke každému ubytování náleží venkovní sprcha, dvě plážová lehátka, stolek a slunečník.

Inspirace

Je den a ať už se budete vyhřívat na sluníčku na bílém písku zdejší pláže nebo se schováte do stínu vaší terasy, přátelský personál vám bude k dispozici s nabídkou čerstvých koktejlů či výběrových vín. Je dopoledne a vy se procházíte po pláži, plánujete výlet rychlolodí na pevninu, půjčíte si kajak nebo šnorchlujete v teplých vodách Thajského zálivu. Je odpoledne a vy odpočíváte u některého z hotelových bazénů. S oblíbenou knížkou a čerstvým ovocem nenajdete v paměti zážitek, který by byl tomuto podobný ve své dokonalosti. Je večer a vy si vychutnáváte barbecue z mořských plodů na pláži nebo sedíte pod kupolí restaurace Blue Moon a říkáte si: Pokud by se někde líbilo i mimozemšťanům, tak právě tady! Je noc a vy plavete v moři. Doprovází vás jen svit měsíce a tiché vlnky. A přece zažijete neopakovatelné – svítící plankton. Až se té krásy nabažíte, dopřejete si dokonalé posezení v nočním baru a ochutnáte některý z místních koktejlů. Tak totiž vypadá ráj.

Umístění hotelu

Resort se nachází na klidném místě pouhých 40 minut od pevniny, přímo na šestikilometrové pláži v Saracénském zálivu na ostrově Koh Rong Sanloem. Plavba lodí sem trvá z města Sihanoukville asi 45 minut.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím