Nejneobvyklejší ubytování v Karibiku

Ubytujte se uvnitř bubliny. Nejneobvyklejší ubytování na atlanstkém pobřeží ostrova Martinik. Představujeme vám karibský bublinový hotel "Le Domaine des bulles".

Pokud cestujete po celém světě, zřejmě jste se setkali s různými druhy ubytování. Dobrodružné povahy upřednostní přespání ve stanu v písečných dunách, zatímco turisté preferující luxus se raději usadí v exkluzivním hotelovém komplexu. Jestliže však tentokrát hledáte ubytovací zařízení, jež nabízí jak maximální komfort, tak i trochu nevšedního dobrodružství, nadchne vás karibský bublinový hotel. Přesně tak, pokoje jsou v podstatě bubliny, přičemž skrze průhledné stěny se vám otevře panoramatický výhled na okolní malebnou přírodu a hvězdné nebe.

Bublinových hotelů najdete po celém světě hned několik, přičemž jeden z nich se nachází na atlantickém pobřeží Martiniku v zalesněných kopcích města Le Vauclin. Prozatím nabízí ubytování ve třech bublinách, nicméně není vyloučeno, že se počet pokojů brzy rozšíří. Za nápadem stojí místní podnikatel Deive Girier Dufournier se svými sourozenci.

Bublinový hotel je nejoriginálnější ubytování v Karibiku

Ojedinělý hotel se jmenuje Le Domaine des Bulles, tedy v překladu Bublinový hotel. Jestliže prahnete po jedinečném a neobvyklém ubytování, zmíněný bublinový hotel perfektně naplní vaše očekávání. Přestože jsou bubliny průhledné, jsou umístěné tak, aby hostům poskytovaly maximální soukromí. Představte si, že při snídani sledujete fantastickou přírodu a při usínání zase otevřené nebe plné hvězd. Romantika je slabé slovo.

Interiér bublinových pokojů je vybaven luxusním nábytkem. Samozřejmostí je veškeré vybavení, které pro svůj pobyt potřebujete – od zásuvek přes kávovar až po soukromou terasu s vířivkou či bazénem.

Bublinový hotel nabízí nový způsob, jak se dívat na věci

Jednotlivá místa, kde se bubliny nacházejí, slibují maximální soukromí, a tak si budete připadat, jako byste se nacházeli někde v deštném pralese, kde není ani živáčka.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím