Nikki Beach Resort & Spa

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Nikki Beach Resort & Spa je luxusní resort, který uchvátí i ty nejnáročnější klienty perfektními službami, rozmanitými volnočasovnými aktivitami a supermoderně vybavenými vilami!

Informace o hotelu

Umístění

Nikki Beach Resort & Spa Dubai se nachází na nábřeží Pearl Jumeira, které poskytuje hostům dechberoucí pohled na modré vody Arabského zálivu. Tato exkluzivní enkláva je perfektně umístěna v blízkém okolí dubajských nákupních center a turistických atrakcí - tj. 14km od mezinárodního letiště a 7km od centra Dubaje.

Vybavení

Nikki Beach Vám poskytne prvotřídní kulinářské zážitky v luxusních restauracích a barech, jako jsou Nikki Privé či Key West, kde na Vás čeká výber pokrmů mezinárodní kuchyně i typické chutě východní Asie. Na drink si můžete skočit do Soul Lounge, Beach Clubu nebo Café Nikki.
V resortu nesmí chybět Nikki Spa, které se pro Vás stane místem, kde necháte pěčovat o své tělo i duši, a starosti hodíte za hlavu. Čeká na Vás sauna, parní lázeň Hammam, ledová fontána, bazén nebo vnitřní a venkovní relaxační místnosti.
Tone Gym je ideálním místem pro dobití energie, které nabízí moderní posilovací stroje Technogym. Po ruce Vám bude i profesionální trenér, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Nikki Beach nabízí také tenisové kurty a přístup k široké škále nemotorových vodních sportů. 

Ubytování

Všechny pokoje a suity mají panoramatický výhled na Perský záliv, svěží zahrady nebo výhled na velkolepé panorama města. Každý z nich má vlastní osobitou stylovou výzdobu doplněnou o interiér v uklidňujících barvách a nastavitelným osvětlením (mood light system).
Covet Room, Luux Room, Signature Suite, Luux Suite, Ultra Suite, Ultimate Suite - Pokoje a suity jsou vybaveny luxusní koupelnou s toaletními potřebami Malin & Goetz, nejmodernějším zábavním systémem (zprávy, filmy a hudba online, možnost hrát programy v celém areálu na osobních chytrých telefonech a tabletech), interaktivní TV s více než 10.000 skladbami a nejnovějšími filmy, mood light systémem a naleznete zde také „Mybar" - zcela přizpůsobitelný minibar s občerstvením. Vysokorychlostní Wifi připojení je samozřejmostí. Suity navíc nabízí okna od podlahy až ke stropu.
Nikki Beach Villa, Ultimate Beach Villa - Superluxusní vily, jejichž design je dotažen do posledního detailu, mají vlastní soukromý bazén, který je ideálním místem pro relax.  Ultimate Beach Villa jakžto highlight celého resortu nabízí navíc celodenní služby domovníka, soukromého šéfkuchaře, soukromé parkování nebo 85 palcovou televizi.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím