North Island Resort

*****

North Island

Líbí se vám? Napište nám!
North Island je luxusní soukromý resort v srdci Seychel. Tento resort Vám nabídne prvotřídní služby, překrásné vily přímo na pláži a výjimečné soukromí!

Informace o hotelu

Umístění

Ostrov byl neobydlen přes 30 let a v dubnu 2003 byl poprvé otevřen pro turisty. Přistup na North Island je helikoptérou z hlavního města hlavního ostrova Mahe - let trvá 20 minut. Na ostrově jsou 4 překrásné pláže.

Vybavení 

V resortu jsou k dispozici: centrální jídelní část, lounge, knihovna, zdravotní a wellness centrum, potápěčské centrum, bazén, bar na Grand Anse pláži, horská kola a další. Dále máte možnost vyzkoušet si šnorchlování a potápění, kajak, rybaření kolem North Island nebo polodenní rybaření, používání vozítka „buggy" patřící ke každé vile nebo půjčení horských kol. Samozřejmostí je připojení na internet. Resort také nabízí nejrůznější wellness procedury. 

Ubytování

Každá z 11 vil (450m2) byla postavena ze dřeva, kamene a skla se střechou ze stromu ylang ylang. Všechny vily jsou samostatné, s velkou ložnicí, obývací částí, sociálním zařízením s vnitřní a venkovní sprchou, malou kuchyní, druhou ložnicí, která může být využita jako ložnice pro rodinu nebo studovna s připojením na internet, telefonem, soukromý bazén, klimatizace, ventilátory. K vile patří domovník, jídlo je připraveno na požádání v kuchyni a servírováno buď v lounge, u bazénu nebo v ložnici.

 

 

 

 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím