Oblu Nature Helengeli

****

severní Male atol

Líbí se vám? Napište nám!
Objevujte, užívejte, radujte se z pravého a nefalšovaného maledivského ráje. Ubytování v Oblu Nature Helengeli je jako když v exkluzivním kině sedíte na nejkrásnějším exotickém představení svého života přímo v první řadě. 

Informace o hotelu

Získáte nádherný výhled, exkluzivní pozici a ještě si můžete pořádně natáhnout nohy. Nebo je zabořit do písku či zanořit do příjemných vod Indického oceánu.

Umístění

Vaše vysněná dovolená v resortu Oblu Nature Helengeli začíná již na cestě. Plavba motorovým člunem z letiště v Malé na ostrov trvá necelou hodinku, během které si budete užívat každičkou vteřinu. Plavba na ostrov je nádherným příslibem toho, co vás čeká po vystoupení ze člunu. Krásné počasí, teplé moře, mírný vánek ve vlasech a nekonečná svoboda. Resort se nachází na ostrově Helengeli v Severním Atolu Malé. Ostrov patří k nejoblíbenějším all inclusive resortům na Maledivách.

Ubytování

Resort má velmi neformální, pohodovou atmosféru, přitom nabízí luxusní ubytování. K dispozici je celkem 116 plážových vilek ve čtyřech různých provedeních pro dva až šest lidí. Interiéry jsou veselé a hravé s citem pro detail. Vilky s terasami jsou zanořeny v zeleni. Některé mají vlastní bazén, některé výstup na terasu přímo nad vodou, některé jsou na pláži. VIP ubytování nabízejí dvě vily s vlastními zahradami a velkými plaveckými bazény.

Inspirace

Vítejte v nejníže položeném státě na světě, na Maledivách. Přírodní bohatství, rybolov, potápění a korálové útesy lákají turisty z celého světa - a my víme proč! Nedílnou součástí resortu (a také jedním z podstatných důvodů, proč tahle dovolená bude nezapomenutelná) je korálový útes. V blízkém okolí ostrova se nachází přes třicet atraktivních míst pro potápění a šnorchlování. Certifikovaná škola potápění je k dispozici přímo na místě. Ostrov Helengeli má u milovníků potápění jedinečnou reputaci a rozhodně patří mezi nejlepší potápěčské destinace na Maledivách. Barevně okouzlující podmořské divadlo vás čeká hned několik metrů od břehu. Vašimi společníky budou želvy, rejnoci, tuňáci i humři. Pokročilejší potápěči se mohou po krátké desetiminutové plavbě k jihovýchodní části atolu Ari dostat k zarostlému útesu jménem Kuda Thila. Po návratu z výprav, z pláže nebo z některé ze sportovních aktivit si můžete odpočinout u bazénu nebo v zahradním spa centru a báječně se najíst. K dispozici jsou restaurace, bary a bistra The Spice, Just Grill, Adult's Pool, Helen's Pool Bar a Hedhikaa Hut. V restauracích se podávají různá občerstvení i speciality mezinárodní kuchyně.

Umístění hotelu

Vaše vysněná dovolená v resortu Oblu Nature Helengeli začíná již na cestě. Plavba motorovým člunem z letiště v Malé na ostrov trvá necelou hodinku, během které si budete užívat každičkou vteřinu. Plavba je nádherným příslibem toho, co vás čeká po vystoupení ze člunu. Krásné počasí, teplé moře, mírný vánek ve vlasech a nekonečná svoboda. Resort se nachází na ostrově Helengeli v Severním Atolu Malé. Ostrov patří k nejoblíbenějším all inclusive resortům na Maledivách.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím