To nejlepší z Bali

Indonésie

Líbí se vám? Napište nám!
Klasika Indonésie ...

Informace o zážitku

Den 1 přílet
Přílet na mezinárodní letiště, uvítání a transfer do hotelu.

Den 2 Lovina
Po snídani cesta do Lovina, první zastávka v Královském chrámu v Taman Ayun v Mengwi, což je jeden z nejkrásnějších chrámů na Bali obklopený lotosovými květy, odtud krátká cesta do pralesa Alas Kedaton, kde lze vidět místní zvířata, zejména opice, výlet pokračuje nezapomenutelným chrámem Tanah Lot, umístěným na skále nad mořem, oběd v místní restauraci, pokračování do Lovina přes Jatiluwih, horský resort v severní části regionu Tabanan ve výšce 700m n m., další zastávka u jezera Bratan s chrámem Ulun Danu, dále cesta přes kávové a hřebíčkové plantáže, příjezd na pláže Lovina, nocleh v hotelu.

Den 3 Candi Dasa
Plavba kolem severního pobřeží tradiční rybářskou lodí, sledování delfínů, snídaně, cesta podél severního pobřeží skrz Singaraja, dřívější hlavní město Bali, do Kintamani, vysoko na hoře Batur, návštěva Pura Beji a chrámu s vyřezávanými ornamenty z 15 st., oběd v Kintamani s výhledem na překrásné jezero Batur, pokračování do Besakih, mateřského chrámu Bali, který leží na svahu hory Agung (3142m) s výhledem na moře, pokračování do Candi Dasa a nocleh v hotelu.

Den 4 Ubud
Po snídani odjezd do Ubud skrz Kasamba, prohlídka svatých jeskyní, chrámu Goa Lawa, dále cesta ke Kerta Gosa, dědictví z 18 st. z království Klungkung s fascinujícími stropními malbami, po obědě pokračování do Goa Gajah, sloní socha boha Ganesha, cesta podél rýžových plantáží do chrámu Tirta Empul s posvátnými léčivými prameny, po prohlídce vesnice Ubud, centra řemesel v Bali, pokračování do hotelu.

Den 5 Nosa Dua
Snídaně, během transferu zpět na mezinárodní letiště, prohlídka vesnice Mas, známé pro vyřezávané věci ze dřeva, centrum pro zlaté a stříbrné předměty. Možnost prodloužení pobytu u moře.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím