Oslavte Valentýna v hotelu Falkensteiner

Milujete nejen svou polovičku, ale také dobré jídlo a pití? Co takhle oslavit letošního Valentýna v butikovém hotelu Falkensteiner Hotel Prague 5*, který nabízí jedinečné menu vytvořené pro zamilované páry!

Ve vyhlášeném Monkey Baru hotelu Falkensteiner na Vás čeká 14. února slavností 6-chodová večeře a exklusivní párování vín a koktejlů. Menu pořídíte za 1000,-/os. a párování vín a koktejlů za 500,-/os.  To vše v doprovodu živé hudby. Místo si rezervujte zde: hello@monkeybarprague.com

A pokud byste si rádi prodloužili večer, vyspěte se do růžova v prémiovém hotelu v centru Prahy, kde se můžete nechat hýčkat v ACQUAPURA CITY SPA a vychutnat lahodnou à la carte snídani se superpotravinami.


Oslavit lásku můžete však i v jakémkoliv jiném hotelu z řetězce Falkensteiner. Vybírat si můžete z Mariánských Lázní, rakouských či italských hor.  Nejnovějším přírůstkem do rodiny je pak pětihvězdičkový rodinný hotel v Montafonu, který otevřel teprve na konci prosince 2022 a jeho hlavním mottem je udržitelnost a ochrana přírody. V naší nabídce najdete samozřejmě i letní destinace např. v Chorvatsku či na Sardinii.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím