Paradisus La Perla

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Tento překrásný all inclusive resort, který je určen pouze pro dospělé, nabízí mnoho luxusních vymožeností, od bazénu, přes YHI Spa až ke 14 prvotřídním restauracím.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází v okouzlujícím zálivu na pobřeží Karibského moře a poskytuje výhled na ostrov Cozumel. Je obklopen tropickým mangrovovým lesem a v jeho blízkosti se rozkládá část jednoho z největších korálových útesů na světě. Z mezinárodního letiště ve městě Cancún se do hotelu dostanete asi za 45 minut. V okolí resortu můžete navštívit nejrůznější archeologické Mayské památky, jako například Tulum, Cobá a Chichen Itzá. 

Vybavení

Paradisus La Perla nabízí celkem 14 restaurací, které servírují jak mezinárodní, tj. argentinskou, středomořskou, nebo asijskou, tak místní mexickou kuchyni, a 16 barů, kde si můžete vychutnat kterýkoliv drink, na který si vzpomenete. Resort má také plně vybavené welness centrum YHI Spa, které nabízí nejrůznější procedury, jako jsou masáže, kosmetické procedury atd, nebo moderní fitness centrum. V resortu je také možnost pořádat svatby nebo konference či schůze, jelikož disponuje několika vnitřními i vnějšími konferenčními místnostmi. Mezi aktivity, které můžete v resortu vyzkoušet, patří například volejbal, pilates, nebo tenis na kurtu s osvětlením, v bazénu pak vodní volleybal či vodní aerobic. Milovníci vím jistě ocení možnost ochutnávky vín a další kulinářské aktivity.

Ubytování

V resortu se nachází celkem 394 luxusně vybavených apartmánů, které jsou laděny do přírodních tónů, a nabízí krásné výhledy. Naleznete v nich plazmovou TV, CD/DVD přehrávač/dokovací stanici pro iPod, vybavení Thierryho Muglera, elektrickou bezpečnostní schránku, mramorové podlahy, denně zásobovaný minibar, kávovar, žehličku, žehlicí prkno, klimatizaci, obývací prostor s pohovkou, moderní koupelny a v Royal Service suites i soukromou terasu s vířivkou. K dispozici je i 24hodinová pokojová služba. Ubytovat se můžete v pokojích typu 120 Royal Service Paradisus Junior Suites, 2 Royal Service Presidential Suites, 128 Paradisus Junior Suites, 72 One Bedroom Suites, 71 One Bedroom Master Suites. 58 ze všech apartmánů má přístup do bazému přímo z terasy. 

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím