Park Hyatt Dubai

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Exotický resort Park Hyatt Dubai, který se nachází přímo v srdci Dubaje, vás rozmazlí svým bohatstvím služeb i vybavením, ke kterému patří venkovní bazén, vlastní galerie umění nebo dvě restaurace na pobřežní promenádě s výhledem na moře.

Informace o hotelu

Park Hyatt Dubai se nachází v Dubai Creek Golf & Yacht Club na březích majestátního Dubai Creek, což je 14 kilometrů dlouhý záliv táhnoucího se od pobřeží Perského zálivu až k centru Dubaje. Tento záliv dělí Dubaj na dvě části: Deira a Bur Dubai.

Umístění

V tomto hotelu budete ubytováni jen pět minut od stanice metra, deset minut od letiště, deset minut od největšího obchodního centra na světě nebo od nejvyššího mrakodrapu světa Burdž Chalífa. Nejbližší pláž je vzdálena 25 minut jízdy.

Ubytování

Interiéry i exteriéry hotelu Park Hyatt Dubai skvěle mísí elegantní i dramatické, tradiční i moderní, středomořské i maurské prvky architektury, designu a doplňků. Celý resort je nízkopodlažní, zato velmi rozlehlý. Všech 223 pokojů a 34 apartmánů zaručuje naprostý luxus a nádherný výhled na záliv, na přístav a okolní panorama skládající se ze samých architektonických perel. Všechny ubytovací možnosti mají buď balkon nebo terasu, odkud můžete pozorovat západ slunce nebo jachty na klidných vodách zálivu. Pokoje jsou zařízené v elegantním stylu, v neutrálních barvách. Disponují prostornými koupelnami, velkými postelemi, pohodlným sezením, pracovním stolem a dalšími nadstandardními doplňky.

Inspirace

Dubaj je místo, které samo o sobě nabízí nepřeberné množství inspirace a zábavy. Jako turista tu nepřestanete žasnout a obdivovat. Těšte se na výjimečnou zkušenost a možnosti, které neznají hranice. Fanoušci sportovních aktivit z celého světa sem jezdí za golfem, parašutismem, vodními a dokonce i zimními sportovními aktivitami včetně lyžování. Milovníky umění potěší obrovské množství kulturních akcí. Amara Spa, to je místo, v němž má čas a péče svá vlastní pravidla. Ke spokojenosti hostů slouží osm relaxačních místností s vlastní zahradou, vnitřní i venkovní sprchou, bazén se třemi palmovými ostrovy, vířivky a nonstop otevřené fitnesscentrum. Prvotřídní kuchyně, stylová prostředí a neobyčejné výhledy – to jsou ve zkratce charakteristiky hotelových restaurací, které sbírají jedno ocenění za druhým. V samotném centru města kromě toho působí jako útulné zátiší s pohodlným sezením, velkými okny a krby.

Umístění hotelu

V tomto hotelu budete ubytováni jen pět minut od stanice metra, deset minut od letiště, deset minut od největšího obchodního centra na světě nebo od nejvyššího mrakodrapu světa Burdž Chalífa. Nejbližší pláž je vzdálena 25 minut jízdy.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím