Pineapple Beach Club Antigua

****

Antigua a Barbuda

Líbí se vám? Napište nám!
Pineapple Beach Club Antigua se rozprostírá na velkorysých pozemcích v nádherném, exotickém místě, kde se pláž klikatí v dokonalém oblouku jemného bílého písku. Ubytujte se v příjemném resortu karibského stylu, ukrytém před očima ostatních v bujných, zelených zahradách.

Informace o hotelu

Dva bazény s krystalově čistou vodou, nabídka bezmotorových vodních sportů, velký důraz na kvalitní stravování v romantickém, ničím nerušeném prostředí a úžasné spa. Objevte rajský ostrov Antigua a all inclusive resort Pineapple Beach Club. Šnorchlování, polehávání pod palmami, surfování proti západu sluníčka i požitek z každého jídla. To je ochutnávka toho, co vás zde čeká.

Ubytování

K dispozici je celkem 180 plně zařízených apartmánů, které se nachází v jedno, dvou nebo třípodlažních budovách pohodového karibského stylu. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Menší část pokojů disponuje dvěma dvoulůžky. Tento all inclusive resort je určený hostům starším šestnácti let.

Umístění

Resort Pineapple Beach Club Antigua se nachází na Long Bay, St. Phillip, Willikies, Antigua a Barbuda, 30 minut jízdy z letiště.

Inspirace

Rozmazlování a péče! Schovejte se do Tranquility Body & Soul Spa, kde se postarají o vaši pohodu, relaxaci, krásu i styling. Chce se vám pod vodu? The Mamora Bay Dive Shop, který naleznete ve St. James's Club, má v nabídce spoustu různých exkurcí a kurzů potápění pro každého. Až vás chytne toulavá, vydejte se do nedalekého městečka English Harbour, které vás okouzlí svými restauracemi a obchůdky nebo do hlavního města St. John, se kterým vás propojí hotelový shuttle. Navštívit můžete také staré pevnosti v Shirley Heights, golfový klub v Cedar Valley nebo přístav Jolly Harbour.

Umístění hotelu

Resort Pineapple Beach Club Antigua se nachází na Long Bay, St. Phillip, Willikies, Antigua a Barbuda, 30 minut jízdy z letiště.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím